Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mitsubishi pajero | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Mitsubishi , 244
Jeep , 7
Citroën , 4
Hyundai , 4
Peugeot , 4
Suzuki , 4
Chrysler , 3
Audi , 2
BMW , 2
Daihatsu , 2
Nissan , 2
Acura , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Kia , 1
Lada , 1
Mazda , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mitsubishi pajero,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mitsubishi pajero Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:37 ,

Suzuki S-X4 1.6 benzin 4X4

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:56 ,

Touareg

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 10:53 ,

PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 11:41 ,

Hyundai galloper nisan patrol mitsubishi pajero toyota land

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 18:50 ,

Mitsubish 4x4 Pajero 2.5 Turbo Diesel

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 11:34 ,

Mercedes-Benz E350d 2012 automatik

13 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 23:20 ,

Mitsubishi Pajero 2.5TD - Off Road

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Qer 08:56 ,

Mitsubishi pajero

8 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 19:08 ,

Mitsubish Pajero

4 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 11:08 ,

Mitsubishi Pajero Pinin 1.8 GDI 4X4 ME BLLOKADË-

4 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 23:32 ,

Mitsubishi pajero

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Maj 00:57 ,

MITSUBISHI PAJERO 2.8 DIESELL VITI 2008 RKS 11MUJ 4X4

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Maj 17:05 ,

Mitsubishi pajero 3.0 V6 benzin off Road

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 16:40 ,

Shitet BMW 123d

9 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 01:00 ,

MITSUBISHI PAJERO ����

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 16:42 ,

Mitsubishi Pajero 3.2D

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 11:59 ,

mitsubishi pajero Automatik rks 10 muj

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 00:04 ,

Per pjes Mitsubishi Pajero Pinini

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 21:05 ,

Mitsubisho 2.5

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 13:31 ,

Nissa Micra 1.5 DCI DIESEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 23:51 ,

Chrysler Voyager RKS AUTOMATIK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:04 ,

Shitet Niva

2 300 EUR

05 Pri 12:17 ,

Shitet/Ndrrohet OpelFrontera 2.2Dti

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 18:01 ,

Peja

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 09:56 ,

Mitsubishi Pajero 3.0 b V6 pa dogan off road ready

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 14:46 ,

Mitsubishi Pajero 2.8d

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 05:01 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DiD 4×4 Klima

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 05:01 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DiD 4×4 Klima

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 05:01 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DiD 4×4 Klima

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 05:01 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DiD 4×4 Klima

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 17:13 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DiD 4×4 Klima

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 17:13 ,

Mitsubishi pajero

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 10:21 ,

MITSUBISHI PAJERO 3.0 V6 Benzin PA DOGAN 97

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 22:07 ,

Shitet Mitsubishi Pajero 3.2 DID

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 06:57 ,

mitsubishi pajero

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 06:55 ,

mitsubishi pajero 2.5

5 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 22:51 ,

ML 270 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 09:31 ,

Suzuki Grand Vitara 2.5 V6

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 17:58 ,

mitsubishi 2.5

5 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 19:39 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 Dizell

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 20:17 ,

mitsubishi pajero 3.2 did

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 10:45 ,

Citroen Xsara Picasso

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:14 ,

Citroen Xsara

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:27 ,

Shitet Gjipi Mitsubishi Pajero

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 18:54 ,

mitsubishi pajero did

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 23:32 ,

Peugeot Ranch 5 ulese

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mitsubishi pajero | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione