Motorr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2688
Opel , 1764
Audi , 417
BMW , 365
Renault , 228
Ford , 226
Fiat , 180
Peugeot , 166
Citroën , 94
Seat , 78
Kia , 51
Nissan , 43
Alfa Romeo , 39
Land Rover , 38
Hyundai , 36
Toyota , 35
Mazda , 33
Mitsubishi , 32
Škoda , 29
Jeep , 29
Acura , 26
Rover , 26
Volvo , 25
Chevrolet , 19
Chrysler , 18
Smart , 17
Ssangyong , 15
Daewoo , 14
Suzuki , 13
Daihatsu , 12
Zastava , 11
Dodge , 11
Alpina , 10
Honda , 10
MINI , 9
Aixam , 8
Yugo , 7
Lancia , 7
Isuzu , 6
Lada , 6
Saab , 6
Jaguar , 4
Corvette , 3
Tata , 3
TVR , 2
Dacia , 2
Hummer , 2
Wiesmann , 2
Lincoln , 2
Bugatti , 2
Artega , 2
Infiniti , 2
GMC , 2
Piaggio , 2
Ferrari , 2
KTM , 2
Lotus , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
MG , 1
Triumph , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:10 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:08 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:06 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:03 ,

Shes ose ndroj me far karavani edhe rks edhe tabele t huja

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:11 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 ,

OPEL ASTRA G 2.0DTI RKS VITI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:49 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI 170PS DSG RKS

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:33 ,

Opel Astra G 2.0 Dizel -Rks 30-08-2021- -Me Klim-

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:22 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN 8-MUAJ RKS 2005

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

PEUGEOT 407 AUTOMATIK 2.0 HDI

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:02 ,

Reno klio diesel 1.5 rks qlajmrum vit 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 ,

VW JETTA 1.9 TDI COMFORTLINE RKS VP.2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:47 ,

��OPEL CORSA 1.7 DTI - Motorre Japan - ELEGANCE - VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:25 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:49 ,

Shitet Passat 1.9 dizel turbo me klim funksionale

1 650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:49 ,

Pikap Fiat Dobllo 2008 Rks 1.3 cdti xh perfekte

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

Shitet Opel Combo 1.7 Dizel Motor Japan 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

Shitet BMW 116 D 2.0 Dizel Dynamic 2012 me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

SHITET

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

SEAT IBIZA 1.9 SDI KLIM FUNKSJONALE

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:23 ,

Shes Mercedes C220 CDI Rks 6 Muj Viti 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:20 ,

kamjonet t4 2.4dizel n gjendje tmir

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:17 ,

BMW 320 DIZELL RKS 8 MUJ VITI 2002 EXTRA

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:16 ,

Golf 6 TDI 77 kw Pa Dogan 2012

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 ,

Golf 6 TDI 77 kw Pa Dogan 2011

5 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Rover 2.0 Dizell

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

Mercedes E clas

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:47 ,

Shes Shlep Mitsubish vositet me kategori b

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:39 ,

Shitet Fiat Punto 1.3 2015 ✔️

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:32 ,

Mercedes c clase Avangarde 220 Motor Evo RKS 1Vit Full

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:30 ,

Shes mercedesi boj ndrrim

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:22 ,

Bmw 320 46 2.0 Dizel rks shum i rujtur 049585350

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:10 ,

Corsa 2004 rks 1vit ne gjendje perfekte 049585350

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:54 ,

Golf 3 1.9

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:53 ,

Golf 3 1.9

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:46 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:46 ,

Nissan Terrano off road

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:35 ,

peugeot 206 1.9 dizell ne gjendje te mir rks

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:35 ,

Opel Corsa 1.5 Dizel Motorr Japan RKS ☎️ 045426934

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:20 ,

A CLASS •AUTOMATIK• 170CDI ~KLIMA FUNKSIONALE•ELEGANCE• 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:14 ,

Golf 5 plus - viti 2008 - UNITED full service

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 ,

Golf 7 BLUEMOTION TECHNOLOGY

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 ,

Golf 6 Style full Extra I posa ardhun 2012 STYLE

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:52 ,

U shit e Gzoft Pronari i Ri ��

22 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Online
  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Jawa
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Daelim
  • Motorr me 4 rrota në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan
  • Motorr në kategorinë Moped (nën 50cc) | Markë tjetër
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aeon
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | GG Motorradtechnik
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione