Ndeshje | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 30
Opel , 22
Audi , 15
Ford , 14
Fiat , 11
Peugeot , 7
Renault , 6
Honda , 4
Citroën , 2
Daihatsu , 2
Hyundai , 2
Jeep , 2
Suzuki , 2
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Jaguar , 1
Lada , 1
Maserati , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndeshje,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndeshje Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:07 ,

Blej Vetura Pikapa Rks Pa Dogan Defekt Aksident e tj

1 870 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

Blej Vetura Pikapa Pa Dogan Defekt Aksident e tj

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:06 ,

Blej Vetura Pa Dogan Rks Ose Defekt Aksidentuara

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:09 ,

Golf 2 Dizell 1.6

1 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:02 ,

Blej Gjitha Llojet e Veturave Pa Doga Aksident Defekt

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:59 ,

BLEJ Vetura Gjitha Llojet Pa Dogan Ato qe si Perdorni Rks

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 ,

Blej Vetura Pa Dogan Ose Ato qe nuk i Perdorni Rks

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:57 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Defekt Aksident e tj

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:56 ,

Blej gjitha Llojet e Veturave Pa Dogan Rks &Aksident Defekt

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:56 ,

Blej Vetura Pikapa Kombi Rks Pa Dogan Ose Defekt Ndeshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 11:01 ,

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI DEFEKT AKSIDENT NDESHJE

77 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 14:14 ,

Kerkoj

09 Qer 21:48 ,

Blej Vetura Pa Dogan Rks Ose Defekt Aksident e tj

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 21:48 ,

Blej Vetura Pikapa pa dogan Ose Rks ose Defekt Aksident

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Qer 15:32 ,

Blej Vetura Pikapa Xhipa Kombi Pa Dogan Ose Rks

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 10:22 ,

Blej Gjitha Llojet Veturave Pa Dogan Rks Ose Defekt Ndeshje

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Maj 23:04 ,

Ford KA 1.2

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 08:20 ,

Touran

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Pri 19:33 ,

mercedes E350 amg

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 16:57 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 16:49 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 10:48 ,

Shitet BMW 3, 2.0 diesel, automatic

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:36 ,

Shes golf 3

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 23:53 ,

BMW 520 M-Touring 2.0

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 00:22 ,

Shitet E320 full ekstra ni pronar n ks 044790287

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:43 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 21:42 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

3 333 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 21:42 ,

BLEJ VETURA .AKSIDENTUAR .NDESHJE.

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 21:41 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 19:39 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE (Domtuar)

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Pri 00:36 ,

Golf 7 1.6 TDI (nuk ka dogan)

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 22:46 ,

bmw

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Shk 15:05 ,

Pikap ford

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 09:36 ,

Pershkrimi I vetures

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Jan 23:25 ,

Audi a4 kerkoj me ble

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 03:55 ,

Vw Golf 6

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 14:15 ,

GOLF IV-TDI(DI)

3 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Sht 23:43 ,

Opel Astra H

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 07:48 ,

Golf4 tdi l te kuqe U SHIT 2500€ FLM Merrjep

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 19:11 ,

Mercedes GLE Cupe

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Sht 08:11 ,

Mercedes E211 ekstra ni pronar n ks

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndeshje | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione