Ndrim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1074
Opel , 474
Audi , 302
BMW , 282
Renault , 240
Citroën , 189
Ford , 148
Peugeot , 137
Fiat , 132
Alfa Romeo , 58
Nissan , 33
Škoda , 28
Seat , 26
Hyundai , 22
Smart , 22
Mazda , 21
Toyota , 20
Volvo , 19
Chrysler , 17
Jeep , 17
MINI , 16
Land Rover , 16
Acura , 16
Rover , 13
Chevrolet , 13
Yugo , 12
Mitsubishi , 11
Kia , 10
Daewoo , 10
Suzuki , 8
Dodge , 8
Honda , 8
Dacia , 6
Lancia , 6
Lexus , 6
Zastava , 4
Alpina , 4
Lada , 3
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Daihatsu , 3
Saab , 2
Aixam , 2
GMC , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Buick , 1
Plymouth , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
MG , 1
Subaru , 1
Piaggio , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrim,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrim Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:25 ,

Mercedes Benz E 280

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

Shes ose ndroj me Kerr mat vogel

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Shes ose ndroj rks i skadum

Histora e veturës

800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 ,

Shitet Opel Corsa 1.4 B 2005 klim

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:07 ,

Audi tdi me Klim

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:08 ,

Fiat Punto 1.1 vp98 bej ndrim

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:37 ,

Shitet audi A5 disel 2.0Tdi 3xsline automatik pa dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 17:29 ,

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

Histora e veturës

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 13:42 ,

Mercedes 2012/7 Avangard

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 13:30 ,

Opel Vectra 1.8i ecotec 1 vit rks boj ndrim

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 13:09 ,

Shitet mercedes c class 2.2cdi model 180c automatik pa dogan

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 13:09 ,

Shitet tiguan disel 2.0Tdi blumotion viti 2012pa dogan

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 13:08 ,

Shitet opel meriva disel 1.7Cdti viti 2004 me rks boj ndrim

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 12:00 ,

shitet golfi 3me rks11muaj

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 10:41 ,

u shit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 09:45 ,

Shes Nisan Navara

Histora e veturës

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 01:03 ,

Opel Meriva 1.6 benzin

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 00:33 ,

nissan x-trail 4x4

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 23:05 ,

porsche panamera 3.0 diezel FACE LİFT 300 ps qmim⬇️

Histora e veturës

38 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Korr 19:25 ,

Mercedes c240

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 19:20 ,

Shitet.

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Korr 12:49 ,

FIAT DUCATO 2.5 TDI ME FTOFJE ❄️❄️ ME DOGAN

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 20:21 ,

Shitet dhe ndrrim

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 13:22 ,

Peugeot 308

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 10:24 ,

Golf 4 SDi....rexhistrim nji vite ..ndrim mevw5

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 22:00 ,

Mercedes 250 disell

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 20:53 ,

Shitet Makina

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Korr 23:24 ,

Renault

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 19:10 ,

Shes/ndrroj VW Caddy sapo doganuar

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 13:57 ,

Shitet

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 11:05 ,

Mini Cooper S 1.6 Benzin

Histora e veturës

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 23:00 ,

Nissan Navara

Histora e veturës

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 23:00 ,

Nissan Navara

Histora e veturës

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 17:25 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 17:49 ,

Polo 1.4 TDI

Histora e veturës

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 13:14 ,

Golf 3

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Korr 12:20 ,

Mercedes E200

Histora e veturës

13 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 08:50 ,

Mazda Tribute 2.0i+gas

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 13:12 ,

Mercedes c 220

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 09:06 ,

Shitet ndrohet kombi

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 19:13 ,

BMW 740

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 07:43 ,

Shitet BMW X4 2.0 L Xdrive M paket

Histora e veturës

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 20:18 ,

Shes ose ndroj Pollo dizell shtoj pare

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 12:34 ,

50 pula e zogza e 10 qura bej ndrim menej kombi

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 09:34 ,

Opel Astra

Histora e veturës

950 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrim | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ndrim në kategorinë Vetura | Renault | Trafic
  • ndrim në kategorinë Vetura | Honda
  • Ndrim në kategorinë Vetura | Toyota

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione