Ndrrim me banes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 74
Audi , 67
Opel , 25
Peugeot , 14
Renault , 12
Fiat , 11
Ford , 10
Porsche , 8
Hyundai , 6
Citroën , 6
Seat , 5
Chrysler , 4
Škoda , 4
Mazda , 3
Kia , 3
Smart , 3
MINI , 2
Maserati , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Toyota , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrrim me banes,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrrim me banes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:46 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:22 ,

Golf 5 plus - viti 2008 - UNITED full service

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 ,

Audi A1 1.2Tfsi 2011 CH

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:49 ,

WV T5 1.9tdi 2005 RKS

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 ,

GOLF 7 R

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:14 ,

BMW 335i

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:13 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:01 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 ,

BMW X5 M

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:15 ,

Mercedes B 180 CDI Automatik Me Dogan ( Ndrrohet )

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

320 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:11 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:29 ,

Porsche Panamera 3.6 benzin

38 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 21:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 10:50 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 01:59 ,

U shitt

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 01:57 ,

Vw golf 3 benzins rks i sapo skaduar 450€ Qmimi fundit

450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 01:57 ,

U shitt

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 21:18 ,

Shes fellne per opell R16 ose boj ndrrim me mat mdhaja

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 21:17 ,

VW golf 2 diesel 1.6 i thjesht seria fundit 92 rks i skadum

270 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 21:16 ,

Golf 3 benzin rks i sapo skaduar 450€ qmimi fundit

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 14:41 ,

2 limuzina per dasma

23 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:51 ,

Super lire- Makine automatike per qirinj , Ndrroj me veture!

3 050 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 22:19 ,

Vw Toaureg 3.0tdi 4Motion FullOpsione 2012

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 23:06 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 09:16 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 08:58 ,

U shit

220 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 08:57 ,

U shitt

600 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 00:36 ,

Mercedes benz s350

35 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 13:57 ,

Peogeot 308 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Pri 22:33 ,

Opel astra f 1.8b

750 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 22:35 ,

Audi Q5

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 18:38 ,

Audi a4 2.0

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 08:23 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:48 ,

U shitt

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 09:53 ,

SHITET NDRROHET ME BANES NË PRISHTINË

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 10:04 ,

U shittt

350 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

10 Pri 06:49 ,

Hummer H1

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
08 Pri 21:17 ,

Mercedes Benz oldtimer 1968

Viti: 60-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Pri 09:36 ,

VW Golf 3 Automatik ✅

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 16:24 ,

Gl550

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 08:27 ,

Mazda 2 1.3b #iShiturë

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 08:36 ,

U shit

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 21:35 ,

U shittt

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrrim me banes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione