Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nisan x | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Nissan , 55
Audi , 2
Chrysler , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan x ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan x Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:50 Vetura , Ferizaj

Nisan X Trail 1.6 dizel, automatik

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 12:09 Vetura , Drenas

PJESE PËR NISAN X TRAEL 2.0 -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 22:14 Vetura , Ferizaj

Nisan x-trail SHITET per më shumë ne tel 044-592-330

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 17:38 Vetura , Prishtinë

Gjip nisan 2.2 dizel rks 10 muj

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 00:54 Vetura , Ferizaj

Opel Combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 15:25 Vetura , Prishtinë

Shes nisan x trailer

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Tet 19:57 Vetura , Pejë

Shitet Nisan X-Trail 2018

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Tet 23:20 Vetura , Prishtinë

Kerkoj Nissan X-trail

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 04:17 Vetura , Burim

Kerkoj Nisan x trail

17 Maj 13:59 Vetura , Viti

Nisan x-trail dizell PA DOGAN

2 250 EUR

07 Pri 23:11 Vetura , Gjilan

Nisan X-Trail Dizel 2.2

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:40 Vetura , Therandë

Nisan x trail disel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 15:02 Vetura , Pejë

NISAN X TERRA 4.0 BENZIN VITI Prodhimit 2005

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 22:26 Vetura , Ferizaj

Nissan X Trail 2.2

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 22:57 Vetura , Gjilan

Nisan X-Trail 2.2Dizell 4X4-Rks 10Muj-Boj Ndrrim-2002-

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 15:09 Vetura , Ferizaj

Nisan x trail pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:13 Vetura , Drenas

Nisan

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 17:14 Vetura , Pejë

Gjip nisan x trail

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 00:50 Vetura , Prishtinë

Nisan X trail

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 10:03 Vetura , Prizren

Chrysler 300C Benzin 2.7 NDRRIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Korr 23:05 Vetura , Gjakovë

NISAN X-TRAIL BEJ Nderrim me TRAKTORE

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 22:36 Vetura , Pejë

nisan

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:58 Vetura , Drenas

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 21:36 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Nisan X-trail viti 2002

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Shk 12:43 Vetura , Ferizaj

Jdj

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Dhj 13:19 Vetura , Pejë

SHITET Nisan x-trail i sapo ardhur 2.5d pa dogan

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 20:29 Vetura , Gjakovë

Nisan x trail 2.2 naft viti 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 18:23 Vetura , Gjakovë

Nissan x trail 2.2 naft viti 2005 pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 10:32 Vetura , Gjakovë

Nissan x trail 2.2 naft viti 2005 pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 11:34 Vetura , Gjakovë

Nisan x trail 2.2 naft viti 2005.

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 00:11 Vetura , Kaçanik

Shes Gjip Nisan x-trail 4x4 ne gjendje shum tmir.

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 09:40 Vetura , Gjakovë

Shitet Nisani

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 15:38 Vetura , Gjakovë

Nisan x trail 2.2 naft viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 12:04 Vetura , Gjakovë

She's nisan x trail 2.2 naft

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 22:07 Vetura , Prishtinë

shes xhipin nisan 2.7 dizell 4x4

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 11:15 Vetura , Prishtinë

shes xhipin 4x4dizell 2.7 nisan

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:46 Vetura , Prishtinë

shes xhipin 4x4 nisan terrano 2.7 dizell

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 09:25 Vetura , Prishtinë

shes xhipin4x4 dizell2.7

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Maj 09:38 Vetura , Prishtinë

Shes xhipin nisan 4x4 dizell 2.7

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 10:45 Vetura , Prishtinë

shes xhipin 4x4dizell2.7

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 22:15 Vetura , Prishtinë

shes nisan terrano 2.7 dizell 4x4

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 12:23 Vetura , Prishtinë

shes nisan terrano 4x4 dizell 2.7

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Gush 10:45 Vetura , Prishtinë

KERKOJ NISSAN X-TRAIL PA DOGAN

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 16:33 Vetura , Pejë

Blej gjipa per pjese

03 Nën 20:36 Vetura , Therandë

Nisan x trail

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 19:34 Vetura , Prishtinë

Nisan X Trail

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 17:36 Vetura , Prishtinë

Nisan X-Trail

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Pri 02:05 Vetura , Rahovec

shitet nisan

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan x | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione