Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan qashqai - Vetura Të gjitha në Kosovë

Nissan , 89
Jeep , 11
Citroën , 5
Peugeot , 4
Chrysler , 3
Dodge , 3
BMW , 2
Renault , 2
Audi , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Fiat , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Opel , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan qashqai,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nissan qashqai Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:41 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90 2006 2.5T Benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

Dacia Duster 1.5 dizell, 2019

16 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Maj 16:49 Vetura , Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 12:54 Vetura , Prizren

Dodge Caliber 2.0 diesel rks 03/2024

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 12:53 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 12:49 Vetura , Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 18:19 Vetura , Pejë

Rent A Car GENTI Peje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 15:42 Vetura , Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 02:08 Vetura , Prishtinë

MNissan Qashqai +2 ( 7 Ulese ) 4X4 Automatik

11 500 EUR Price Reduced

22 Maj 00:54 Vetura , Drenas

PJES PER NISSAN QASHQAI +2 DIZEl 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 06:27 Vetura , Prishtinë

Nisan Qashqai 1.7 DCI ( Dizel ) Automatik

25 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Pri 22:58 Vetura , Fushë Kosovë

Nissam Qashqai 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 03:06 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet Nissan Qashqai+2 7 Ulse 2011

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 15:00 Vetura , Prizren

Passat 1.8 Benzin RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 14:52 Vetura , Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 12:01 Vetura , Prizren

Mercedes E 220 CDI

20 Shk 19:06 Vetura , Prizren

Fiat Punto 1.2 Benzin RKS 05/2023

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 19:04 Vetura , Prizren

VW Touareg

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 18:44 Vetura , Mitrovicë

Nissan Qashqai

21 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Shk 15:01 Vetura , Prizren

Citroen Berlingo VP 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 19:09 Vetura , Ferizaj

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:22 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 11:06 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 200 Dizell RKS 08/2023

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 17:56 Vetura , Prizren

Audi A6 2.5 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 23:17 Vetura , Prizren

Peugeot 607 HDI 2.7 Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 15:24 Vetura , Prizren

Renault Megan 1.6 Benzin Rks 09/2023

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:02 Vetura , Prizren

Renault Clio 1.4 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:02 Vetura , Prizren

Bmw 320d

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 12:40 Vetura , Pejë

Nissan qashqai+2 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 11:48 Vetura , Prizren

Jeep Liberty RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 11:58 Vetura , Dragash

Nissan Qashqai

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 18:36 Vetura , Pejë

Nissan qashqai+2 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 01:25 Vetura , Lipjan

Nissan qashqai

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 18:22 Vetura , Ferizaj

Nissan Qashqai 2017 Automatik 70.000km

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Tet 13:34 Vetura , Prishtinë

SHITET

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 23:50 Vetura , Prizren

Mercedes Benz CLK 320

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 14:32 Vetura , Pejë

Nissan qashqai 1.5d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 20:11 Vetura , Prishtinë

Nissan qashqai

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 12:12 Vetura , Klinë

Nissan Qashqai

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Pri 12:06 Vetura , Fushë Kosovë

Nissan Qashqai 1.6

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Pri 13:31 Vetura , Prizren

Nissa Micra 1.5 DCI DIESEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 02:05 Vetura , Fushë Kosovë

Nissan qashqai

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 23:51 Vetura , Prizren

Chrysler Voyager RKS AUTOMATIK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:50 Vetura , Pejë

Nissan qashqai+2 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 19:25 Vetura , Ferizaj

Nissan Qashqai

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 22:51 Vetura , Prizren

ML 270 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 10:45 Vetura , Prizren

Citroen Xsara Picasso

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:14 Vetura , Prizren

Citroen Xsara

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 23:32 Vetura , Prizren

Peugeot Ranch 5 ulese

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan qashqai | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione