Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

OPEL - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 39443
VW Volkswagen , 2116
Audi , 508
BMW , 388
Renault , 175
Ford , 167
Peugeot , 165
Fiat , 133
Citroën , 117
Seat , 51
Acura , 51
Alfa Romeo , 42
Škoda , 40
Nissan , 25
Hyundai , 25
Volvo , 25
Jeep , 25
Land Rover , 24
Kia , 22
Mitsubishi , 19
Toyota , 18
Chrysler , 16
Suzuki , 16
Smart , 15
Mazda , 14
Daewoo , 14
Alpina , 13
Chevrolet , 12
MINI , 10
Aixam , 10
Rover , 9
Honda , 9
Daihatsu , 9
Lancia , 9
Jaguar , 8
Artega , 8
Dodge , 7
MG , 6
Isuzu , 5
Dacia , 5
Porsche , 5
Zastava , 4
Ssangyong , 4
Lada , 3
GMC , 3
KTM , 3
TVR , 2
Hummer , 2
Talbot , 2
Bugatti , 2
Saab , 2
Pontiac , 2
Yugo , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe OPEL,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj OPEL Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:06
Linku:
Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Zafira Tourer C 1.4 NET,Benzin

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:57
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced

26 Nën 00:52
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Astra J

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Meriva 1.7Cdti 2013-Automatik

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 23:31
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Antara 2.4 Benzin

8 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 15:13 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:08 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa Ecoflex 1.3 Cdti 146Km

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

GOLF 5+,VITI 2006 ,1.9 TDI,RKS

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06
Linku:
Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Zafira Tourer C 1.4 NET,Benzin

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:06 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Insignia 2.8 V6 Turbo 4x4 OPC

9 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:02 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL INSIGNIA 2.0DTH EDITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:00 Vetura , Prishtinë

NDRIM GOLF 7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2014 RKS 10 MUJ

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:49 Vetura , Gjilan

Opel Astra 1.6

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:48 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS 2.0 AUTOMATIK RKS

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:48 Vetura , Gjilan

Opel omega 2.5

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 Vetura , Gjilan

Audi A3

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:36 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:19 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL CORSA 1.3 CDTI DISEL VITI 2013 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:18 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL CORSA 1.3 CDTI DISEL ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.3 CDTI eco flex

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:16 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL ASTRA 1.6 CDTI VITI 2016 155000 KM AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:16 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI STYLE AUTOMATIK / 80xxx KM / ME DOGAN

28 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT R-LINE 2.0 TDI DSG / MEW MODEL / ME DOGAN

22 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:02 Vetura , Vushtrri

TOKE NE SHITJE

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:51 Vetura , Prishtinë

Opel Signum 2.2 Dti 2004 Me Rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:51 Vetura , Viti

Opel Zafira 1.7 Cdti 2014 Me 7 Ulse Me Dogan Te Paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:50 Vetura , Vushtrri

SHITET OPEL CORZA1.7 DTI NE GJENDJE TE MIR

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Vektren

1 500 EUR

Sot 13:50 Vetura , Ferizaj

Opel zafira 2.2 Ecotek

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:50 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 1.2 Benzin

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:49 Vetura , Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B 2020 2.0 CDTI AUTOMATIK me dogane

19 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:47 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Vetura , Vushtrri

Opel Astar CDTI viti 2016 pa dogan

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Vetura , Prishtinë

BMW X5 30D M SPORT I DOGANUAR RKS

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Vetura , Prishtinë

VW GOLF VI 2.0 TDI I DOGANUAR RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 Vetura , Prizren

OPEL ASTRA 1.4T *PERFEKT* I SERVISUAR

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Meriva 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:44 Vetura , Prishtinë

V.P.2022 goma fullda 16-60-2015

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:44 Vetura , Prishtinë

2013 OPEL ASTRA 2.0 CDTI ACTIVE

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj OPEL | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • opel në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Opel në kategorinë Vetura | Opel
  • opel në kategorinë Vetura | Nissan | Juke
  • Opel në kategorinë Vetura | Opel | Speedster
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • Opel corsa në kategorinë Makina
  • Opel në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Lupo
  • opel në kategorinë Vetura | Fiat | 130
  • Opel në kategorinë Makina
  • opel astra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione