Offroad | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Jeep , 18
Toyota , 7
Ford , 5
Daihatsu , 4
Suzuki , 3
GMC , 2
Hyundai , 2
Kia , 2
Nissan , 2
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Offroad ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Offroad Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:42 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:27 ,

SHITEN BANDASHAT R17-TOYOTA LAND CRUISER

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 21:48 ,

TOYOTA 4RUNNER OFFROAD

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 09:18 ,

Ford Explorer

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 11:19 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Maj 22:25 ,

Shitet Nissan Navara i sapoardhur

12 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 13:19 ,

JEEP GRAND CHEROKEE

3 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 23:29 ,

Shes Kia

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 20:23 ,

Landrover Discovery 2 v8 offroad

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 10:43 ,

Jeep cheroke offroad

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 21:51 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 11:57 ,

Tiguan FULL OPSIONE

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 13:59 ,

Mitsubishi Pajero 4x4 Dizel Pa Dogan Off Road

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Pri 13:49 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

16 Mar 22:11 ,

VW Tiguan 4 Motion Full Option

12 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 22:12 ,

Shes ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 19:17 ,

Suzuki vitara dhe grand vitara ( Raket e ditave )

54 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 21:16 ,

Jeep Grand Cherokee WJ 2.7CRD

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 16:28 ,

Hyundai Terracan 2.9 Crdi 4wd automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 19:49 ,

L200

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 18:13 ,

L200

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:36 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 18:35 ,

Hyundai Terracan 2.9 crdi 4wd

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 21:06 ,

Tiguan

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 19:23 ,

Toyota 4Runner offroad

8 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 15:39 ,

Toyota 4RUNNER OFFROAD 4X4

8 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 16:29 ,

Jeep 4.7 offroad

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 18:02 ,

Ford explorer 4.0 v6 vp1999 rks 4x4 full offroad

44 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:08 ,

Jeep grand cherokee

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Jan 13:40 ,

Jeep Grand Cherokee 2.8 Turbo Diesel

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:40 ,

Jeep Grand Cherokee 2.8 Turbo Diesel

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 23:56 ,

Porsche cayenne

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Dhj 17:35 ,

Jeep grand cheroke 4.7 offroad

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 19:21 ,

shes Ford Explorer 4.0 v6 full offroad RKS

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 19:51 ,

VW Tiguan 2.0tdi 4Motion I SHITUR........

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 20:35 ,

Jeep ofroad

4 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 09:41 ,

Fellne me goma offroad

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 19:36 ,

shes pezo 308.vp2009.1.6.hdi.dizell.rks 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 00:33 ,

CITROEN C4 1.6 HDI

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 19:41 ,

Jeep cherokee 2.5 Diesel 049777339

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 09:50 ,

Jeep cheroke 2.5Diesel

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:08 ,

Jeep cherokee 2.5 diesel

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:02 ,

Jeep cherokee 2.5

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 16:58 ,

Jeep cherokee 2.5

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 17:31 ,

Ford Ranger

6 199 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 18:58 ,

Ford Ranger

6 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 10:56 ,

Jeep Cherokee 2.5 diesel RKS

5 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Offroad | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione