Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Astra - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 8912
VW Volkswagen , 1170
Audi , 313
BMW , 235
Ford , 102
Renault , 101
Peugeot , 92
Citroën , 74
Fiat , 72
Seat , 32
Škoda , 31
Alfa Romeo , 22
Hyundai , 18
Nissan , 16
Toyota , 16
Volvo , 16
Jeep , 16
Acura , 15
Land Rover , 14
Mitsubishi , 13
Mazda , 11
Smart , 11
Kia , 9
Chrysler , 8
MINI , 8
Suzuki , 7
Rover , 7
Honda , 7
Daihatsu , 7
Lancia , 7
Dodge , 6
Daewoo , 6
Chevrolet , 4
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Alpina , 3
Artega , 3
Porsche , 3
Dacia , 2
Pontiac , 2
MG , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel Astra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Astra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Sht 11:15
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:03
Linku:
Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE - RKS

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik - super gjendje pak kilometra

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:11
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODELI COSMO RKS 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 2014 Automatik Motorri i Bllokum

4 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI Q2 35 TDI QUATTRO / AUTOMATIK / 2019

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Vetura , Besianë

Opel Astra

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Vetura , Ferizaj

Opel Astra Cabrio 1,8 (16V) Automat

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:17 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA 2.0 AUTOMATIK RKS 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:14 Vetura , Drenas

Opel Astra 99

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:12 Vetura , Vushtrri

Opel astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:05 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA -1.7 CDTI -2013 ECO FLEX KAMER -NAVI ME DOGANE

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Vetura , Viti

Opel astra 1.7 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:03 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE - RKS

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:50 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 Vetura , Prishtinë

Opel astra

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 Vetura , Prishtinë

QMIMI PER CASH

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Vetura , Lipjan

Shitet

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:18 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0Tdi Automatik 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:16 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:13 Vetura , Ferizaj

Opel astra 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:09 Vetura , Gjilan

Shitet opel astra

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:05 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 - 2.0 DIZEL TDI - 6 SHPEJTSI - KLIM - RKS -

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 50 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:03 Vetura , Prishtinë

BMW 730D - INDIVIDUAL - AUTOMATIK - PANORAM - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 Vetura , Prishtinë

BMW X3 - XDRIVE - AUTOMATIK 2.0 DIZELL 184 PS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:58 Vetura , Gjilan

Opel Astra Disel 2004 Rexhistrim edhe 9 muaj

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:56 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:52 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Sot 12:50 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 1.3 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:49 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Vetura , Prishtinë

Nissan micra V.P2010 benzin1.2 ckim etj

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:20 Vetura , Prishtinë

Renault megane-2017me150mij-KM kalume

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:13 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE DSG me dogan

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Vetura , Vushtrri

shitet

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:02 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 Facelift

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

10 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel Astra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • opel astra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • Opel astra në kategorinë Makina
  • opel astra në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • opel astra në kategorinë Vetura | Škoda | Fabia
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Audi | 80
  • opel astra në kategorinë Vetura | Seat | Exeo
  • opel astra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 240
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 200
  • Opel astra në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione