Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel astra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 7969
Audi , 260
BMW , 212
Renault , 95
Peugeot , 92
Ford , 91
Fiat , 75
Citroën , 61
Seat , 27
Škoda , 26
Alfa Romeo , 21
Hyundai , 17
Volvo , 15
Acura , 14
Smart , 12
Jeep , 12
Nissan , 11
Land Rover , 10
Mazda , 9
Kia , 9
Toyota , 8
Chrysler , 8
MINI , 8
Lancia , 8
Daihatsu , 7
Suzuki , 6
Rover , 6
Daewoo , 6
Chevrolet , 5
Porsche , 5
Honda , 4
Ssangyong , 3
Alpina , 3
KTM , 3
Artega , 2
MG , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Korr 14:44
Linku:
,

Shitet Opel Astra 1.4 benzin

5 220 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 07:10 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:00 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI FACELIFT 2009.KLIMATRONIK (11MUAJ RKS)

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:00 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:04 ,

Shitet Opel Astra 1.7 CDTI

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:04 ,

Shitet Opel Astra 1.7 CDTI

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:04 ,

Shitet Opel Astra 1.7

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:18 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:18 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:57 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:46 ,

Opel Astra H FULL EXTRA

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:38 ,

Opel Astra J-SPORT-1.7 CDTI ecoflex viti 2012 tele 044 44444

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2012 ( ME DOGAN )

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

Opel Astra

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:35 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:24 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:23 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:22 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Mercedes benz c 350 cdi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 ,

Opel Astra H 1.7cdtii RKS 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:16 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:12 ,

Shes Golf 7.5 R-Line 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 ,

Shitet vetura opel astra 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:51 Shitorja ,

VW PASSAT B7 1.6 TDI AUTOMATIK / 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 ,

Opel Astra 1.6 Benzin

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:22 ,

Shitet Bmw serie 1v.p 2011 D. 118 dizel

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

Shitet Opel Astra J

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 ,

Opel Astra OPC

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Shes Golf 2 1.6TDI

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:17 ,

BMW 530D - MODELI F10 - AUTOMATIK 8M - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

VW TOUAREG - 3.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMTIK 8M - LEDA - RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

BMW X1 - 2.0 SDRIVE - RKS - VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:17 ,

GOLF 4 - TDI 1.9 - RKS - 2001

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Caddy 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

Caddy TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • opel astra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • opel astra në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • opel astra në kategorinë Vetura | Seat | Exeo
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Opel astra në kategorinë Makina
  • opel astra në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • opel astra në kategorinë Vetura | Opel | Signum
  • opel astra në kategorinë Vetura | Land Rover | Discovery
  • opel astra në kategorinë Vetura | Nissan | Micra
  • opel astra në kategorinë Vetura | Fiat | Punto Evo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione