Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel calibra - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 343
Audi , 164
BMW , 147
Ford , 58
Citroën , 49
Peugeot , 48
Fiat , 47
Renault , 47
Seat , 14
Škoda , 13
Jeep , 12
Alfa Romeo , 11
Volvo , 11
Mitsubishi , 10
Toyota , 10
Nissan , 9
Hyundai , 8
Dodge , 6
Mazda , 6
Smart , 6
Chrysler , 5
Rover , 5
Kia , 4
MINI , 4
Suzuki , 4
Honda , 3
Lancia , 3
Acura , 2
Daihatsu , 2
KTM , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
DeTomaso , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel calibra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel calibra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Dhj 22:53
Linku:
Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 20:33
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 118D

12 600 EUR Price Reduced


Sot 20:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT R-LINE 2.0 TDI DSG / MEW MODEL / ME DOGAN

22 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI STYLE AUTOMATIK / 80xxx KM / ME DOGAN

28 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:04 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:03 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:03 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:03 Vetura , Rahovec

Vetura per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:35 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC60 2.4D5 AWD

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:58 Vetura , Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:57 Vetura , Pejë

Golf 7.5

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 Vetura , Prishtinë

VW GOLF VI 2.0 TDI I DOGANUAR RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:50 Vetura , Prishtinë

BMW X5 30D M PAKET I DOGANUAR RKS

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 xdrive rks

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:52 Vetura , Vushtrri

Touran 2.0TDI (100kw =134PS) /EURO 4 / Pa DOGAN

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 Vetura , Vushtrri

BMW 530d (Dizell) / AUTOMATIK / Pa DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:54 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 Vetura , Prishtinë

T5 2.0 TDI 6 METRA

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
Sot 14:03 Vetura , Prishtinë

BMW X6 M50D VITI FUND 2015 PA DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Vetura , Prishtinë

BMW 2.0diesel F20 Automatik 2014

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 Vetura , Prishtinë

SEAT EXEO 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:29 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Picasso 1.6 e-HDI 2014 AUTOMATIK

10 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

6 690 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

10 790 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Vetura , Ferizaj

Śkoda Roomster 1.6 TDI 2014-5 ules

8 250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Vetura , Ferizaj

Opel Astra K 1.6 CDTI Automatik

11 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Vetura , Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4X4 2015 AUTOMATIK

13 590 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 JTD Dizel 2013 Facelift

6 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:59 Vetura , Prishtinë

GOLF 5+,VITI 2006 ,1.9 TDI,RKS

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

FORD CONNECT 1.8 TDCI

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Vetura , Prizren

Audi A6 3.0 TDI Quattro Panoram Pa Dogan ( Ndrrohe )

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Vetura , Prizren

VW GOLF 8 2.0 TDI Automatik Me Dogan 95xxx Km ( Ndrrohet )

30 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:49 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:39 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:34 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:34 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Vetura , Vushtrri

VW JETTA 2.0 AUTOMATIK

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Vetura , Prishtinë

BLEJM POLO TE AKSIDENTUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:15 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:15 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:15 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:15 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 Vetura , Prishtinë

BLEJM TIGUAN TE AKSIDENTUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel calibra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione