Opel corsa 1.7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 879
Ford , 5
Renault , 3
Audi , 3
BMW , 2
Maserati , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa 1.7,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa 1.7 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:53 ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI DTR KLIMATRONIK 10MUAJ RKS 2011

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Opel corsa 1 7 Dizell Motore Japan

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 ,

opel corsa 045693540

Histora e veturës

2 090 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:02 ,

Opel Corsa C viti prodhimi 2002 1.7 Dizel Me klim Pa dogan

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:11 ,

Opel Meriva 045290107

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:11 ,

opel zafira 1.7 045290107

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Tet 22:08 ,

Shitet

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 19:25 ,

Shitet mitsubish pajero 2.8 rks

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 15:09 ,

U Shit Flm Merrjep

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 12:23 ,

Opel corsa 1.7 diesel ecotec - PA DOGAN

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 10:25 ,

SHITET MITSUBISHI PAJERO 2.8 RKS

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 17:31 ,

Opel Corsa Dizel 1.7

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 13:52 ,

Shitet Opel Corsa

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 01:16 ,

opel cors C 1.7 dizell

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 00:02 ,

Shitet ose ndrim me naj vetur tjeter

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 15:48 ,

Shitet ose ndrim me naj vetur tjeter

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 15:48 ,

Passat B8 2.0 DSG 2016

Histora e veturës

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 10:40 ,

OPEL CORSA

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 10:19 ,

Opel Corsa 1.7 dizel

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 10:33 ,

opel corsa 1.7 dizel

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Sht 08:50 ,

Opel corsa

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 14:17 ,

Shitet Opel Corsa 1.7 cdti 125hp

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 19:40 ,

SHES OPEL CORSA 1.7 DTI Vp 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 19:40 ,

OPEL CORSA 1.7 DTI Vp 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:36 ,

opel corsa 1.7 dti motor japan vauxhall Anglez

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 08:26 ,

Opel Corsa 1.7 DTI Ecotec Rks

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 15:57 ,

Opel(Vauxhall) Corsa 1.7 di viti 1998

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 10:49 ,

Opep corsa 1.7 DTI ��

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 14:23 ,

Shes Opel Corsa1.7 cdti ndrrim me automatik

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 11:45 ,

Opel corsa

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 19:24 ,

Opel corsa

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 23:39 ,

SHITET OPELLI DISEL MATORR JAPAN

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Gush 22:39 ,

Shes Opel Corsa 1.7 motorr japan

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 22:27 ,

Opel corsa

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 21:16 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 12:42 ,

SHITET OPEL CORSA D 1.7 CDTI NE GJENDJE PERFEKTE

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 19:24 ,

SHITET OPEL CORSA 1.7 Dizell

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 02:25 ,

Opel Corsa Dizel 1.7

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 08:42 ,

i shitur

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 23:59 ,

Shitet opel corsa 1.7 dizell 2300€ vetum sot 06.08.2021

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa 1.7 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione