Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel corsa.1.2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 950
Audi , 2
TVR , 1
Suzuki , 1
Alpina , 1
Pontiac , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa.1.2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa.1.2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:04 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:33 Vetura , Kastriot

AUDI A6 2.7 ALORED QUATRO 4X4 GJENDJA PERFEKTE

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:39 Vetura , Prishtinë

opel corsa 1.2

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:51 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

Dje 04:41 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 18:59 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 16:56 Vetura , Mitrovicë

Opel corsa 1.2 benzin regjistrim 4 muj

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 08:14 Vetura , Lipjan

Opel Corsa 1.2benzin plin dizne RKS 1 vit me KLIM

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 08:11 Vetura , Mitrovicë

Opel corsa 1.2 benzin regjistrim 4 muj

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 10:27 Vetura , Mitrovicë

Opel corsa 1.2 benzin regjistrim 4 muj

13 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 01:11 Vetura , Prizren

Opel corsa Per pjes

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 13:55 Vetura , Ferizaj

Opel corsa

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 19:50 Vetura , Gjilan

Shitet veura Opel Corsa 1.2

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 00:34 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Corsen

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 16:50 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa C 1.2

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Shk 18:10 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.2 benzin

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:59 Vetura , Gjakovë

opel Corsa

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 20:31 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.2 benzin

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 14:03 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 1.2 benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 23:23 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Corsa

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 11:13 Vetura , Prizren

shitet ndrrohet opel corsa 1.2 16 v benzin gjendje shum tmir

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 07:58 Vetura , Pejë

Shes Opel Corsa 1.2 Benzine

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Shk 19:54 Vetura , Lipjan

Opel Corsa 1.2 Benzine Rks 4 Muj - 94

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 23:10 Vetura , Lipjan

OPEL CORSA 1.2 BENZIN ECOTEC VITI 2004 1 VIT REGJISTRIM

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 13:35 Vetura , Lipjan

shitet opel corsa 1.2 benzin rks 1 muj

1 050 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 10:08 Vetura , Lipjan

OPEL CORSA 1.2 B 2004 RKS 9 MUJ

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 17:56 Vetura , Lipjan

OPEL CORSA 1.2 BENZIN ECOTEC 1 VJET RKS

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 02:20 Vetura , Lipjan

OPEL CORSA 1.2 BENZIN ECOTEC VITI 2004 1 VIT REGJISTRIM

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 13:36 Vetura , Kaçanik

Shes opel corsa 1.2 benzin

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:58 Vetura , Lipjan

Shitet opel corsa 1.2 benzin 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 12:59 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa B

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

13 Jan 16:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Corsa

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 13:28 Vetura , Ferizaj

Opel corsa 1.2 benzin 2003 rks i skaduar 044651008

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 00:33 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 19:10 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 18:58 Vetura , Ferizaj

Blej opel corsa ose peugeot 206

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Dhj 10:42 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 20:38 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 22:29 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 19:19 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 20:28 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.2 B rks Klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa.1.2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione