Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel signum | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 340
Audi , 31
BMW , 31
Renault , 20
Peugeot , 17
Citroën , 13
Ford , 13
Fiat , 8
Volvo , 7
Škoda , 5
Chrysler , 4
Smart , 4
Toyota , 4
Jeep , 3
Mazda , 3
Nissan , 3
Hyundai , 2
Kia , 2
Seat , 2
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel signum,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel signum Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:41 ,

CITROEN C3 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:41 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:11 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:11 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

OPEL SIGNUM DIZELL

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 ,

OPEL MERIVA 1.7 DIZELL,KLIME,viti 2005,RKS

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:43 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:37 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:37 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:37 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:37 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 ,

Blejm vetura me defekt

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:28 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 23:55 ,

SHITET NDRROHET VW CRAFTER 2.5TDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:28 ,

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 21:28 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 21:28 ,

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:28 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:37 ,

Reno kango 1.9 dci 1000euro rks i skaduar 044280873

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 09:43 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 09:43 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 09:43 ,

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 20:15 ,

VOLVO V50 2.0 D 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:23 ,

Nissan terrano 2 2.7 tdi

4 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 14:17 ,

Opel signum per pjes

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 14:11 ,

Pjes per opel signum dhe vektra c

250 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 13:10 ,

Caddy 2.0 SDI

3 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:05 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:05 ,

Blejm vetura te aksidentume

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm gjitha veturat

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 23:53 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 23:53 ,

Rent a Car - Vetura me Qira �� �� ��

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 12:33 ,

shlep auto bartje arbana 049 567 443

22 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 09:36 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 15:47 ,

Opel signum

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 13:15 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 13:15 ,

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 09:12 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 18:55 ,

VW Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 12:46 ,

AUDI Q8 50 TDI 3XSline 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Qer 21:04 ,

Bmw X5 M50d

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel signum | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione