Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opell - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 3715
Audi , 25
Acura , 15
Peugeot , 14
BMW , 9
Citroën , 7
Ford , 6
Fiat , 5
Renault , 5
Aixam , 4
Hyundai , 3
Volvo , 3
Rover , 2
Alpina , 2
Smart , 2
Daewoo , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Toyota , 1
Suzuki , 1
Jaguar , 1
Artega , 1
MG , 1
Jeep , 1
Maybach , 1
Chevrolet , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opell,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opell Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:50 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7 per pjes

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:43 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS 1VIT RKS

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:42 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96KW 131-PS 1-VIT RKS VITI 2009.

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

CITROEN C-ELYSEE 1.6 DIESEL 2017 RKS

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:36 Vetura , Gjilan

Pjes per opel omega

60 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:58 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL ASTER AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 Vetura , Mitrovicë

Shitet opell astra K 2016 viti dizell

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Vetura , Fushë Kosovë

OPELL CORSA DISEL 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Vetura , Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

GOLF 4 AUTOMATIK 1.9 TDI RKS 9 muj

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Corsa 133Mij Km

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:28 Vetura , Prishtinë

OPELL ZAFIRA 2.0 RKS 2000 CDTI 7 ULSE

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:28 Vetura , Gjilan

Shes opell korsen 1.4 viti 97 me klim

1 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Corsa 133Mij Km

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:30 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 300 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:21 Vetura , Prishtinë

Opell astra GTC 2012 viti 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:53 Vetura , Gjilan

Opell omega 2.0

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:06 Shitorja Vetura , Gjilan

shitet dhe ndrrohet xhip dizeli opell antara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:46 Vetura , Ferizaj

Opell Corsa

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:41 Vetura , Besianë

Shes opell meriva 1.7 dti viti 2004 rks 5 muj klim centrall

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:10 Vetura , Pejë

Opell zafira 2.0 dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:34 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj opel antara 2012 cmimi 8500

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:38 Vetura , Besianë

opell zafira 1.7 dizell

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 23:26 Vetura , Prishtinë

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 22:48 Vetura , Prishtinë

048 400 433 Opell Corsa B 1.3 benzin viti 1995 Rks 8 muj

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:06 Vetura , Gjilan

Opell Astra 1.6

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 07:58 Vetura , Prishtinë

OPELL ZAFIRA 2.0 RKS 2000 CDTI 7 ULSE

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 21:36 Vetura , Prishtinë

Keddi

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 21:14 Vetura , Lipjan

Blej vekter ose omega 1.8 ose 2.0

02 Qer 11:52 Vetura , Gjilan

Shes opell korsen 1.4 viti 97 me klim

1 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 11:24 Vetura , Prizren

SHITET

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 09:21 Vetura , Lipjan

Opell vektra (dti) diesel 2.0 super e mir.

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 09:20 Vetura , Prishtinë

Opell

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 15:20 Vetura , Viti

Opell astra dizell 2003 Rks 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 14:33 Vetura , Skenderaj

Shitet

01 Qer 09:08 Vetura , Skenderaj

Shitet opell corza 1.2 16v vp 2003

1 100 EUR

30 Maj 23:18 Vetura , Ferizaj

She's opel corsa

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 19:23 Vetura , Gjilan

Shes opell korsen be 1.4 benxin me klim

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 16:58 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Opel vectrac

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 15:19 Vetura , Besianë

Opel Kombi

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:19 Vetura , Besianë

Opel Kombi

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 07:55 Vetura , Therandë

Shitet 1 vit regjistrim

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 12:03 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Opell Astra G Viti 2000, 2.0 Benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 00:37 Vetura , Ferizaj

Citroen

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 23:45 Vetura , Prishtinë

Shitet opell meriva

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:38 Vetura , Prishtinë

Toyota

12 900 EUR

23 Maj 14:01 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL CORSA 2013

1 EUR

23 Maj 12:53 Vetura , Fushë Kosovë

Aster automatik

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opell | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione