Pacific | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 13
Opel , 9
BMW , 7
Peugeot , 5
Seat , 3
Chrysler , 2
Citroën , 2
Fiat , 2
Renault , 2
Ford , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pacific ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pacific Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:09 ,

Shitet Golf IV- 1.9 T(DI) pacific viti 2003

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:09 ,

Shitet golf 6 stayle viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:23 ,

Vw golf 6 team 2,0 tdi 140 ps 6shpejsi viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

Vw caddy 1,9 tdi klima viti12.2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

Vw polo 1,6 TDI blumotion viti 12.2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI dizell AUTOMTIK viti 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:22 ,

Vw golf 6 2.0 TDI-GTD-DSG automatik viti 2012

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:20 ,

Audi A3 2.0-TDI-Automatik S-tronik viti 2015 Me Dogane dhe

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:25 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:22 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:24 ,

GOLF 7 2.0 TDI 150 PS 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:24 ,

GOLF 7 2.0 TDI 150 PS XENON BI XENON

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:02 ,

VW Passat 3C 2009 TDI 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

Caddy 1.9 SDI ��

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:46 ,

Caddy 1.9 SDI ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 ,

Vw golf 4 PACIFIK 1.9 TDI 74kw 2003 PA DOGAN

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:09 ,

Golf 4 1.9 Td-i Pacific

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:53 ,

Iveco frigorifer

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 08:52 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 13:31 ,

VW Golf 7 2.0 TDI 2013 HIGHLINE -Manual 6 SHpejci

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:53 ,

GOLF 7 2.0 TDI 150 PS 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:53 ,

GOLF 7 2.0 TDI 150 PS XENON BI XENON

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 22:33 ,

Peugeot 308 automatik-tiptronik 2,0 HDI kilometr 46mi

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 20:33 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Maj 15:51 ,

Caddy 1.9 TDI 2007 klima

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 17:01 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 23:36 ,

Golf 4 Pacific 170ps

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:39 ,

Audi A6. 2.0 TDI. 6 shpejci me RKS

6 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 07:09 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 07:09 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 07:08 ,

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Maj 07:08 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 07:07 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 07:07 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 15:59 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:17 ,

Mercedes ML 320 CDI-Automatik-RKS

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:50 ,

Golf 4 1.9 TDI 74kw(101ps) PACIFIC

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 18:22 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw klima 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 19:11 ,

Caddy 1.9 SDI viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 14:30 ,

Golf 4 1.9 TD(I) Pacifik 2003

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 23:27 ,

Shes golf 4 pacific 2.0 tdi

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 00:06 ,

Shitet golf 4 1.9 Tdi viti 2003 4x4

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 17:45 ,

Shes Golf 4 Pacific 2004

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 19:35 ,

Golf 6 2.0 TDI 110ps

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 20:52 ,

U SHIT.......Bmw X 1- 2.0 X Drive Model FACELIFT me8 shpejci

9 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pacific | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione