Pacifik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 7
BMW , 4
Opel , 4
Acura , 3
Peugeot , 3
Seat , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Daihatsu , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pacifik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pacifik Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:49 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw 101Ps PACIFIC

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:23 ,

Shiten Fellnet 16 Per Golf 4 Pacifik

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:31 ,

GOLF 7 1.6-TDI ME DOGANE DHE HOMOLOGIM

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31 ,

Mercedes ML 320 CDI-Automatik-RKS

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 ,

Golf 4,1.9 tdi,pacifik 2003

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 11:43 ,

Golf 4 1.9 Tdi Automatik Pacifik 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:18 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:24 ,

Beetle (buba)

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 00:43 ,

Shes Golf 4 karavan Pacifik në gjendje përfekte.

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 16:41 ,

Golf 4 pacifik pa dugan ardhur nga gjermania

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 14:30 ,

Golf 4 1.9 TD(I) Pacifik 2003

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 12:51 ,

Golf 4 Pacifik Tdi I te Kuqe 2003

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 11:02 ,

Pjes per Vw Golf 4 1.9 115hp/131hp Manual PACIFIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 11:10 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 20:08 ,

U Shit

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 22:25 ,

Iveco frigorifer

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 13:16 ,

Golf2

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 21:47 ,

Golf 4 Pacifik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:13 ,

Golf 4

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:12 ,

i Shitur e gzoft

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 10:32 ,

Shes Bora Pacifik 1.9 TDI me dy tkuqe automatik

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 08:35 ,

VW BORA 1.9 TDI AUTOMATIK

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:26 ,

Shitet Bora Pacifik 1.9 tdi DI automatik

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 18:48 ,

shitet

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:48 ,

Pacifik golf 4

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 15:24 ,

USHIT FLM

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 19:47 ,

USHIT NGA A.S GETI

5 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 17:16 ,

Citroen C3 Automatik 1.4 dizel 2012 pa doganë

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 16:16 ,

Golf 4 pacifik

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 13:14 ,

Shes golf 4 dizell tdi 1.9 pacifik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 08:47 ,

Golf

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 11:03 ,

Fellne me gomë nr16 per Golf 4 Pacifik

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 11:03 ,

Shitet Fellne nr 16 per golf pacifik me gom

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 18:40 ,

Golf 4 PACIFIK

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:28 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI PACIFIK 2003 RKS 7 MUJ GJENDJE PREFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 22:17 ,

Shes

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Jan 14:56 ,

USHITT FLM MERRJEP.COM

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 17:29 ,

GOLF 4 PACIFIC TD(I) T’KUQE

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Jan 02:05 ,

Shitet Golf 4

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 06:36 ,

Shitet qmimi 4,900€

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 11:55 ,

Golf 4 1.9 TD(I) Pacifik 2003

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Dhj 18:40 ,

U SHITT. GOLLF IV 1.9 TDI VITI 2003 PACIFIK

4 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 20:38 ,

TOUAREG 3.0-TDI-AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 19:28 ,

Shes apo ndrroj touran 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Dhj 10:18 ,

Golf 4 1.9 TDI PACIFIK 2003 full opsion 1 vit rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 08:29 ,

Fellne per golf 4 pacifik 205/65/16

260 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pacifik | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Pacifik pacifik

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione