Pasat b7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 4
BMW , 3
Ford , 2
Peugeot , 2
Fiat , 1
Opel , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat b7,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat b7 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:09 ,

Passt

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 ,

BMW 530D GT - VITI 2010 - AUTOMATIK 8G - RKS -

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 ,

LTE CPE 4G Router me kartë SIM, WAN, LAN, Wi-Fi, 300Mbs

Histora e veturës

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:34 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

Pasat B7 2.0 TDi Automatik DSG 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Iveco frigorifer

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:19 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 14:54 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

Histora e veturës

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 17:13 ,

Pasat b7

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:14 ,

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 12:35 ,

Shitet Pasat B7

Histora e veturës

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 22:35 ,

Passat b7

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:39 ,

VW Passat b7 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 10:52 ,

Pasat B7 TDI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 21:30 ,

Pasat

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 19:13 ,

Pasat B7

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 16:44 ,

Pasat B7

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:11 ,

Pasat 2.0 DSG

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 13:09 ,

pasar b7

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 12:22 ,

pasat b7

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 20:35 ,

Pasat B7automatik dsg

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:58 ,

Vw Passat 2.0 TDI DSG 2012 HIGHLINE

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 03:35 ,

Passat B7 2011

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 18:37 ,

WV.Pasat b7 2012 2.0disel RKS

Histora e veturës

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 15:44 ,

Passat B7 2014

Histora e veturës

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 16:55 ,

Pasat

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 17:35 ,

U shit flm Shitet pasat b7 2.0 tdi automatic

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:13 ,

Pasat b7

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:06 ,

Shes Passat B7 diesel

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 10:07 ,

Pasat B7 2.0 TDI 2011 RKS ndrrim i mundshem

Histora e veturës

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 21:59 ,

Pasat B7

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 11:56 ,

Shiten Gomat 205/55/16

Histora e veturës

140 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 12:19 ,

Pasat b7

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 16:25 ,

Pasat

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 21:09 ,

Pasat b7

Histora e veturës

6 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 10:24 ,

Pasat B7 2.0

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 17:46 ,

Shes passat tdi b7 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat b7 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione