Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat b8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 9
Audi , 3
Ford , 2
Opel , 2
Fiat , 1
Hyundai , 1
Lada , 1
Peugeot , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat b8,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat b8 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Qer 17:07 ,

Pasat B8

1 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 17:24 ,

Pasat B8

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 19:58 ,

PASAT B8 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 09:37 ,

Shes pasat B8

1 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 21:52 ,

Radio CD me NAVIGACION .DVD.orginal VW

177 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 10:13 ,

Fiat punto van (shitje, ndrrim)

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:58 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 01:16 ,

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:04 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 11:14 ,

Shitet Pasati 2.0 TDI Bluemotion

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:02 ,

Shkoda oktavia viti 2015 regjistrim 1vit plot i posa servisu

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:12 ,

Pasat B8

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 16:00 ,

PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION RKS1 VIT 2014 NDRR I MUNDSHEM

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 08:55 ,

Pasat b8 bluemotion 2.0 dsg automatik

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 16:05 ,

Shitet ,ndrrohet audi a5

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 17:17 ,

Bmw 116d f20 2.0

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 21:34 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 02:30 ,

Pasat.B8.R.Line.Viti.2015.Ndrim.Shtylla.ndertimi.Ose.vetur

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:11 ,

Shes pasat b8

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 11:42 ,

Shitet pasat. B8

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 18:40 ,

SHITET PASAT B8 1.6 disel 2 te kuqe RKS I PAR NE KS

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 20:51 ,

PASAT B8

13 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 15:40 ,

Passat B8 2.0 dizell Automatic 190 Ps Full Opsion

13 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 22:17 ,

Pasat B8

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 23:08 ,

Pasat B8 2.0Tdi Bluemotion (Dsg)

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 18:58 ,

VW PASAT 2.0 TDI AUTOMATIC DSG VP 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:12 ,

Passat B8 DSG

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 00:01 ,

Shitet pasat b8 4motion

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 17:59 ,

Shes veturen

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 01:03 ,

VW PASAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK DSG VP 2015

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 12:49 ,

Pasat B8 Diesel 2.0 dsg automatik

14 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:25 ,

SHITET VW PASAT B8

14 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 20:44 ,

Pasat B8 2.0 Tdi Bluemotion,URGJENT (RKS 1vit)

15 300 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:21 ,

PASAT B8 SHITET NDRRIM ME BANES

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 11:04 ,

Passat B8 2015 2.0 Dsg FullExtra

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 20:20 ,

Pasat

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:25 ,

PASSAT B8 2.0 TDI DSG 190 PS DOGANUAR NGA ZVICRRA TANI

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 10:49 ,

PASSAT B8 2.0 TDI DSG 170 PS 140 KW FULL OPSION

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 21:19 ,

PASAT B8

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 17:42 ,

PASAT B8

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 23:34 ,

Pasat B8 2.0 DSG Highline Virtuel me Dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 23:34 ,

Pasat B8 2.0 DSG Highline Virtuel me Dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 23:34 ,

Pasat B8 2.0 DSG Highline Virtuel me Dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 17:00 ,

Shitet Pasat B8 2.0 dsg

19 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 11:35 ,

Shitet pasat b8 81.000km disel2.0

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Pri 21:20 ,

PASAT B8 Bi-TDI 239 PS

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat b8 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pasat b8 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Pasat B8 në kategorinë Vetura | Audi | A3
  • pasat b8 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Pasat B8 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Pasat b8 në kategorinë Makina
  • Pasat b8 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • Pasat b8 në kategorinë Pajisje zëri dhe video për makina
  • Pasat b8 në kategorinë Vetura | Hyundai | H 100
  • Pasat b8 në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Pasat b8 në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione