Passad | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Acura , 1
Dje 20:21 ,

Shes passad B7 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 23:28 ,

Passad

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Gush 18:29 ,

Passad 3

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 00:51 ,

passad

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 22:18 ,

Shitet VW Passad

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 03:27 ,

Shes

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 09:23 ,

Shes Passad 1.9 TDI

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 17:06 ,

VW Passat benzin

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 13:01 ,

passad

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 12:09 ,

passad 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 20:36 ,

passad

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 20:28 ,

passad 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 10:06 ,

shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 03:50 ,

1.9 disel Sdi

1 305 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 13:23 ,

U shit AUTO "NITI"

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 11:27 ,

passad

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 19:23 ,

Passad

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 21:25 ,

Passad 1.9 tdi me dy tkuqe

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 13:21 ,

VW Passat3c dizel

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 10:08 ,

Golf 5 plus 1.9

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 21:10 ,

Shitet passat sport

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 08:58 ,

Passad 2.0

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 14:18 ,

passad 2 plin-benxin

Viti: 1988
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Sht 12:39 ,

U SHITT VW PASSAT 1.9 TDI

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 13:02 ,

Shitet passat

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 17:35 ,

passad 88

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 10:42 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 22:55 ,

VW Passat U SHIT.... NGA ENII

450 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Pri 22:44 ,

Shitet Passadi

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 15:22 ,

Passad 1.8 benzin plin n dizne

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 17:19 ,

passad 1.8 benzin plin

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 13:45 ,

shitet passad viti 2007 2.0 automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 11:09 ,

PASSAD. DIZEL DSG. ANGLEZ

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 11:08 ,

shitet passad viti 2007 dizel automtik

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 14:15 ,

Shiter passad cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Dhj 17:52 ,

Shes veturen passad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Pri 20:06 ,

VW Passat dizel -05

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 18:16 ,

ww.passad shitet urgjend

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Nën 07:47 ,

passad 1.9 tdi ne gjendje te mir

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim