Passat b4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 13
Opel , 3
BMW , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Dje 15:42 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:02 ,

Fellne per Audi A3 A4 A6 A8 Bmw 3 bmw 5 Golf etj

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 15:20 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Sht 13:49 ,

Radion per VW qmimi i padiskutushem

60 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 09:11 ,

Motorra.1.9.dizell.per vw.Golf.2.3.kombi.t2.t3.etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 14:33 ,

Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj

30 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 13:47 ,

Menjaq..5.shpejtsi. per mercedes.124.190.200.250.

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 13:46 ,

Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.

15 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 13:46 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 13:45 ,

Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 13:44 ,

Vallan.shum i rujtun Per mercedes 190.124.250.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 13:43 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 22:42 ,

PASSAT

2 990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 21:02 ,

U shit flm

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 14:57 ,

V.p Audi B4 2.0 Benzin Viti 1993 u Shit Shit

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 14:57 ,

V.p Audi B4 2.0 Benzin Viti 1993 U Shit U shit

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 14:57 ,

Audi B4 2.0 Benzin Viti 1993 U Shit U shit

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 19:16 ,

Audi 100 2.3 E Benzin Viti 01.01.91 Bajm Ndrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 19:14 ,

Audi 100 2.3 Benzin Viti 1991 Bajm Ndrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 08:51 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Sht 12:55 ,

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 07:53 ,

U shit u shit flm

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 15:46 ,

U shit

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 15:46 ,

0000

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 15:34 ,

Shes Passat 3C TDI Automatik

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 19:54 ,

Audi 100 2.3 E Benzin Viti 01.01.91 Bajm Ndrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 01:22 ,

Shitet Vetura

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 23:31 ,

Shes 2 bika.per..mish...shum t mir.. mish bijo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 09:05 ,

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 19:52 ,

U shit

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 19:40 ,

Passat b4 turbo diesel

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 13:26 ,

passat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 16:38 ,

Audi B4

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 21:18 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 14:57 ,

Passat B4 1.9 Diesel 1995

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 17:41 ,

Shes pjes Per Passat1.9 TDI B4

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 17:20 ,

VW Passat dizel

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 20:43 ,

Passat b4 1.9 diesel 1995

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 20:43 ,

Shes / Nderroj Passat b4 1.9 diesel 1995

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 19:19 ,

Shes kuken per pasat B4 & B5

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 10:10 ,

Autozona AL blej veturat pa dogan dhe aksiden etj

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 02:25 ,

Passat b4 1.9 diesel 1995

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 11:59 ,

Passat B4 1.9 diesel 1995

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 15:06 ,

Passat B4 1.9 diesel

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 14:54 ,

Passat B4 Karavan 1.9 diesel

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Gush 16:14 ,

Mercedes Benz E Class Avantgarde

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 23:31 ,

USHITTTT FLMMMM

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 13:37 ,

USHITTTT FLMMM

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Kërkime të ngjashme

Passat b4 Passat b4 Passat b4

Në fillim