Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 6404
Audi , 138
Opel , 111
BMW , 35
Peugeot , 23
Seat , 22
Škoda , 22
Renault , 17
Ford , 16
Fiat , 12
Citroën , 12
Chrysler , 5
Nissan , 4
Kia , 4
Acura , 4
Volvo , 3
MINI , 2
Hyundai , 2
Smart , 2
Daewoo , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Toyota , 1
Plymouth , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat tdi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat tdi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:31 ,

Reno kango 1000 eu 1.9 dci rks figuron hipotek

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:25 ,

CADY 1.9TDI INFO 044280873 nrrim nese na komvenon

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:23 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:23 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:45 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:45 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:13 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG AUTOMATIK•140 PS •VITI 2012

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 ,

PASSAT 1.9 TDI (ITUQE 74 KW ) 9 MUJ REGJISTRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:43 ,

PASSAT 1.9 TDI RKS 7 MUJ

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:12 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:12 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Passat cc

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:27 ,

Passat 3c

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:27 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI AUTOMATIK

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:20 ,

Passat B7 2.0 tdi 2011Highline

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:19 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:17 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 ,

Passat 2.0-TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 ,

GOLF 4 - TDI 1.9 - RKS - 2001

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS ~ 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:57 ,

VW Passat 1.6 TDI PA DOGAN Full Opsion Model 2013

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 ,

Tiguan 2.0 TDI Sport&Style 4Motion Full Opsion Model 2012

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:40 ,

Vw Passat Cc 2.0Tdi Facelift Highline i sapo Doganuar -13

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:35 Shitorja ,

PASSAT 3c 2.0 TDI DSG 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Shitorja ,

PASSAT 3c 1.9 TDI 2006 RKS SHUM I RUJTUN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

Passat 2.0 TDI 4 Motion Panoram full

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

Shitet Peugeot 206 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:20 ,

Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

VOLVO V50 2.0 D 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Passat 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 ,

Passat 3C 2.0 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:30 ,

Shes Passat 1.9 Tdi Rks 3 Muj Klimatronik Bojm Edhe Ndrrim

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:05 ,

VV PASSAT CC 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

PASSAT B8 2.0 TDI DSG 4MOTION VP 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

SHES VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG ME DOGANE FULL OPSIONE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:04 ,

VW Passat 2.0 TDI. Automatik BlueMotion. Viti 2015

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 Shitorja ,

PASSAT CC 2.0TDI R-LINE 4MOTION 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 Shitorja ,

PASSAT 2.0 TDI 2016 AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:46 ,

Golf 4 1.9 TDI / Me KLIMË / Ulëset me nxemje

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:44 ,

Passat 1.9 TDI vetem per pjes

9 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat tdi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione