Pezho 307 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Peugeot , 408
Opel , 57
Audi , 33
BMW , 25
Renault , 15
Fiat , 10
Ford , 10
Seat , 9
Citroën , 4
Škoda , 4
Acura , 2
Jeep , 2
Mazda , 2
Porsche , 2
Rover , 2
Smart , 2
Artega , 1
Chrysler , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
MINI , 1
Ssangyong , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pezho 307,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pezho 307 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:54 ,

Shitet vetura Pezho 307 2.0 HDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

Shitet Pezho 307 Hdi viti 2007

Histora e veturës

3 750 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:55 ,

SHES PIKAPIN RENO KANGO 1.5 DCI NE PERFECT GJENDJE

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:55 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:54 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:19 ,

Peugeot 307disel

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Sht 23:49 ,

Pezho 307 dizel 1.6

Histora e veturës

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 20:27 ,

Pezho 307

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 14:33 ,

MERCEDES B-CLASS 180 - 2.0 DIESEL - RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 14:32 ,

OPEL CORSA - D 1.3 DIESEL RKS - 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 12:05 ,

KOMBIN PEZHO BOXER 2.8 HDI GJENDJE PERFECTE I ARDHUR NGA CH

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 14:09 ,

FORD FIESTA 1.4 Diesel RKS - FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:14 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI ( I e kuqe ) - 2003 RKS

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 02:28 ,

I shitur

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 10:53 ,

I SHITUR

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 09:15 ,

Shiten veturat

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:33 ,

Mercedes E 320 cdi pa dogan

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 11:35 ,

Pezho 307 cc

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 15:19 ,

Peugeot 208 ndrrim

Histora e veturës

7 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 17:20 ,

Shitet pezho 307 2004 diesel 2,0

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 08:44 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 00:54 ,

mercedes 200 dizel pa dogan 044 11 30 16

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 01:15 ,

Veture ne shitje

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 23:39 ,

Shitet pezho 307

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 13:50 ,

Pezho 307 2.0 hdi rks 7 muj viti 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 08:36 ,

Pasat 1.9 tdi automatik pa dogan

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 14:04 ,

Shitet pezho 307 tip

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 13:03 ,

Pezho 307

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 07:20 ,

Shitet pezho 307 diesel me marveshje

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 19:22 ,

Shitet Pezho 307

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 20:04 ,

Puegeot 307

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Gush 12:51 ,

Opel corsa 1.7 dizel rks klimatronik

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 10:04 ,

Shes pezhon 307 rks 1 vit

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 09:04 ,

Pezho 307

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 15:35 ,

Audi a6 1.9 tdi pa doga

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 10:34 ,

Pezho 307

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 08:55 ,

Opel astra pikap 1.9 dizel pa dogan

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 10:14 ,

Skoda fabia 2007

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Korr 20:52 ,

Shes pezho 307

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Qer 19:00 ,

Pezho 307 sw 2.0

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 09:32 ,

Audi a6 1.9 tdi pa dogan

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 18:58 ,

Ford fiesta pikap 1.4 dizel me klim pa dogan

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 15:22 ,

Shes pezho 307 2.0 HDI 6+R 136 ps

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 13:25 ,

PEZHO 307 2.0 HDI 2003 RKS 8 muj

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 19:49 ,

Bmw 3.0 dizel tds automatik pa dogan

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 00:16 ,

Mercedes e 220 cdi pa dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pezho 307 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pezho 307 në kategorinë Vetura | Peugeot | 306
  • Pezho 307 në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • Pezho 307 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Pezho 307 në kategorinë Vetura | Ford | Transit
  • pezho 307 në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Pezho 307 në kategorinë Vetura | BMW | 530 | Seri 5
  • Pezho 307 në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Pezho 307 në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • pezho 307 Diezel në kategorinë All Category
  • Pezho 307 pjes në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione