Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pikap per pune | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Peugeot , 8
Citroën , 5
Ford , 5
Renault , 5
Opel , 4
Seat , 2
Fiat , 2
Audi , 2
BMW , 1
Suzuki , 1
Pontiac , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap per pune,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap per pune Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:42 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 03:17 Vetura , Mitrovicë

POLO 1.9 TDI

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

21 Mar 21:40 Vetura , Therandë

VW Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 11:55 Vetura , Gjilan

U SHIT!!!! Pikap Peugeot Partner 1.9SDI

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:51 Vetura , Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

17 Jan 14:12 Vetura , Prishtinë

Makine per Tornado Chips

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Nën 00:14 Vetura , Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 14:18 Vetura , Prishtinë

Shlep per veturao

3 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 11:10 Vetura , Malishevë

Shitet Pikap Caddy

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 08:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet pikap Caddy

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 17:55 Vetura , Mitrovicë

Pikap

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 08:30 Vetura , Klinë

Pikap opel

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 07:31 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroj

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 16:31 Vetura , Besianë

Mercedes Benz 308

2 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 11:32 Vetura , Gjakovë

Shitet pikapi 2.0 Sdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 13:54 Vetura , Ferizaj

Pikap pezho

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 19:21 Vetura , Prizren

shes ose ndrroj me pikap për pune..!

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 11:58 Vetura , Pejë

pikap WW caddy SDI 1.9 diesel

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:58 Vetura , Pejë

pikap WW caddy SDI 1.9 diesel

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:58 Vetura , Pejë

pikap WW caddy SDI 1.9 diesel

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:57 Vetura , Pejë

pikap WW caddy SDI 1.9 diesel

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:57 Vetura , Pejë

pikap WW caddy SDI 1.9 diesel

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 10:25 Vetura , Pejë

pikap WW caddy SDI 1.9 diesel

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Pri 10:25 Vetura , Pejë

pikap WW caddy SDI 1.9 diesel

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 23:20 Vetura , Pejë

pikap WW caddy SDI 1.9 dizel

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Jan 20:48 Vetura , Prizren

Pikap VW Caddy 1.9 SDI

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 23:14 Vetura , Viti

kerkoj nje pikap deri 500 euro me ble

26 Nën 11:00 Vetura , Gjakovë

Shes pikap uURGJENT

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 14:17 Vetura , Prishtinë

I GATSHUM PER PUNE

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 15:49 Vetura , Dragash

Pikap

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 18:07 Vetura , Vushtrri

VW GOLF 6 2.0 TDI MATCH 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:11 Vetura , Prishtinë

Shes Pikap Citroen 2006 Dizel Rks

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 16:28 Vetura , Prishtinë

Pikap Cady

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 18:57 Vetura , Besianë

Renault Kangoo

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 14:13 Vetura , Prizren

Fiat doblo pikap

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap per pune | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione