Polo 1.4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1551
Opel , 31
Ford , 14
Peugeot , 13
Citroën , 11
BMW , 8
Audi , 8
Fiat , 7
Seat , 5
Škoda , 2
Acura , 2
Rover , 2
Renault , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Volvo , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
UAZ , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo 1.4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo 1.4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 14:18 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 ,

VV POLO 1.4 TDI BLUMOTION VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

VW POLO 1.4 B 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:42 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 ,

WV POLO

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:21 Shitorja ,

POLO DIESEL 1.4 TDI ME KLIM EXTRA E RUJT PA AS NI VREJTJE

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:01 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

4 290 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:43 ,

Peugeot 307

2 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:42 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 ,

VW Polo 1.4 TDI. Viti 2005 Manuel RKS

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

Polo 1.4 TDi 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Shitorja ,

VW POLO 6R 1.4 GTI 2012 180 PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:46 ,

Corsa 1.4 b automatik 16v facelift i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:33 ,

Polo ne gjendje perfekte

3 105 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:38 ,

CITROEN C3 1.4 BENZIN RKS VITI 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:42 ,

Pjes Per Mercedes Cklasee Audi A3 Skoda Octavia Dhe Polo

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:38 ,

POLO 1.4 90PS 2015 ME DOGAN

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:03 ,

VW POLO 1.4 GTI 180PS DSG 2011 NGA ZVICRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:29 ,

Wv polo

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:49 ,

Polo TDI CITY VAN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

Chevrolet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:13 ,

Jetta 2.0 TDI 2006 RKS High Line

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

Polo tdi

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41 ,

Shitet citoren c3 disel 1.4Hdi viti 2005 me rks boj ndrim

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:23 ,

VW POLO 1.4 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 ,

Vw Polo 1.4 TDI viti 2015 Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:49 ,

Shes polo 1.4 tdi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:43 ,

Polo 1.4 dizel

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:15 ,

Polo 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:45 ,

VW polo 1.4 tdi

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:12 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:05 ,

Shes polo cross

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:44 ,

Motorr. 2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 22:38 ,

Passat 2 RKS deri 29/05/2021

890 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 15:26 ,

shitet shkoda Fabia 1.4 Diesel vp 2015 ,rks 1 vit

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 12:56 ,

Polo 1.4 TDI

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:03 ,

Polo 1.4TDI Bluemotion Highline 2015

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 01:52 ,

Polo 1.4-TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 22:10 ,

POLO GTI DSG 180 PS Viti 2013 ������������

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:42 ,

pollo 1.4 benz pa dogan boj ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Maj 21:33 ,

Citroën C3

2 650 EUR

03 Maj 21:31 ,

Shitet

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:29 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:15 ,

Polo 1.4 TDI Lounge 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo 1.4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Polo 1.4 në kategorinë Vetura | Fiat | Stilo
  • polo 1.4 në kategorinë Vetura | Opel
  • Polo 1.4 në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Polo 1.4 në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • Polo 1.4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • polo 1.4 në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Polo 1.4 në kategorinë Makina
  • Polo 1.4 tdi në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • polo 1.4 në kategorinë Për fëmijë
  • polo 1.4 tdi në kategorinë Banesa

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione