Polo tdi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1471
Audi , 104
Opel , 62
Seat , 16
BMW , 15
Škoda , 13
Ford , 11
Citroën , 9
Fiat , 4
Peugeot , 4
Renault , 4
Kia , 2
Acura , 2
Chrysler , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Porsche , 1
Sot 01:26 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18 ,

VW CADDY 1.9 TDI DSG RKS 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

Polo 4 1.9TDI 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

POLO

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 ,

POLO 1.4 TDI RKS 1 VIT V.P 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:31 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011.

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:18 ,

Opel Astra H 1.9 Cdti 150ps

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:18 ,

GOLF 7 AUTOMATIK 2.0 TDI RKS 2015

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 ,

VW PASSAT 1.6 TDI AUTOMATIK 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:15 ,

Opel frontera 4x4

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

Polo 1.4 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:09 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI DSG AUTOMATIK RKS 2008

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI I DOGANUAR 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:09 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:57 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:22 ,

Kuzhina me makin enelarse dhe shporet elektrik

630 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:56 ,

-Volkswagen Golf 6 - TDI-2.0- Full-Opsione —— 1 Vit RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

- Volkswagen Golf 6 - TDI-1.6-DSG-i Sapo DOGANUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 ,

Passat AUTOMATIK

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:11 ,

Touran *** Nderrim ***

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:10 ,

Seat ALTEA ***Nderrim ***

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:59 ,

VW PASSAT 1.6 TDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:45 ,

VW Passat CC 2.0 TDI Automatik DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:45 ,

VW Golf VI 2.0 TDI Automatik DSG F1 140 PS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:40 ,

Vw golf 7 2.0 TDI-DSG automatik viti 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:38 ,

polo 1.6

1 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:35 ,

Vw polo highline

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:22 ,

VW BORA 1.9 TDI E REGJISTRUAR RKS KLIM - 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 ,

Polo 1.4

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:18 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:17 ,

Passat 2.0 TDI DSG Highline Bluemotion

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 ,

Golf 6 Plus 2.0 DSG Highline 2011 152.000km

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:13 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:13 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:13 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:12 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:12 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:11 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:10 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:20 ,

Polo 1.6 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:08 ,

VW POLO 1.4 TDI

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:52 ,

Pollo 1.4 e posa doganuar 2017

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:51 ,

Touran 2.0 TDI full ekstra i posa ardhur me dogane

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:44 ,

VW POLO 1.2 TDI 2011 BLUEMOTION

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:30 ,

Golf 7.5 1.6tdi Dsg 2018 77mij km

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 15:26 ,

VW GOLF VII 2.0 TDI AUTOMATIC RKS 2015

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim