Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porche. | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Porsche , 30
Škoda , 7
Audi , 5
BMW , 5
Seat , 4
Fiat , 2
Citroën , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Porche.,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Porche. Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:03 Vetura , Prishtinë

PORCHE CAYEEN 3.0D PONORAM VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 02:15 Vetura , Fushë Kosovë

Porche Panamera 3.0D

39 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 14:36 Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Highline 60.000 km

17 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Mar 11:56 Vetura , Therandë

Porche 944 oltaimer

13 900 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Shk 23:09 Vetura , Ferizaj

shitet porche panamera

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 22:19 Vetura , Prishtinë

Passat B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 23:28 Vetura , Prizren

Skoda yeti

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Jan 14:07 Vetura , Prishtinë

Porche Cayenne 3.0 Dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 23:36 Vetura , Lipjan

Porche Panamera

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 03:04 Vetura , Prizren

Skoda yeti

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Nën 03:03 Vetura , Prizren

Skoda yeti

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Gush 14:20 Vetura , Prishtinë

rent a car

30 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Gush 14:20 Vetura , Prishtinë

rent a car

30 EUR /

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Maj 13:21 Vetura , Ferizaj

porche cayen automatik dizell me rks2012

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 20:07 Vetura , Gjilan

Shitet VW Passati 1.6 automatik TDI 2016

19 850 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Pri 17:12 Vetura , Prizren

Porsche Panamera 4.8s 2011 Fullopcione Rks

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 11:09 Vetura , Prishtinë

Skoda Octavia 2.0 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Jan 09:21 Vetura , Gjilan

Shitet Polo 1.0 MPI KM Te Kalur 17200 Garantume

11 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 00:56 Vetura , Prishtinë

porche cayenne

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Gush 13:18 Vetura , Prizren

Shitet porche cayenne gts 2013 full option

28 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 23:31 Vetura , Prishtinë

PASSAT B7

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 23:34 Vetura , Malishevë

Shitet ose ndrrohet me marrveshje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 18:44 Vetura , Lipjan

Porche Panamera 4S PDK 4.8 Benzin Fulll Fulll Opcione

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Mar 07:57 Vetura , Lipjan

Blej pezho 205 gti

1 000 EUR

20 Jan 20:45 Vetura , Drenas

Shitet VW PHAETON 5.0 V10

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 11:51 Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 20:44 Vetura , Deçan

Aaaaa

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 14:10 Vetura , Ferizaj

Porche Cayenne

49 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 20:07 Vetura , Gjilan

Shes Audi A3 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 19:08 Vetura , Prishtinë

Volvo S40 1.9 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 12:38 Vetura , Ferizaj

Audi Q3 2.0 TDI "Quattro" Full S Line

18 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Korr 11:00 Vetura , Gjakovë

Nissan Primastar DCI 115

14 Maj 16:07 Vetura , Lipjan

Golf 6 Plus 1.6 Disel Bluemotion 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:30 Vetura , Pejë

Mercedes c220 Automatik

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 20:20 Vetura , Lipjan

SHES GOLF 6 PLUS 1.6 Disel Bluemotion

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:00 Vetura , Lipjan

BMW 520 D F10 Automatik

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 09:36 Vetura , Fushë Kosovë

shitet pasat B8

15 Shk 14:04 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 GTD 2.0 TDI 184 PS NGA ZVICRA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 22:36 Vetura , Prishtinë

Porche Cayenne Coupe Turbo

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 14:50 Vetura , Prishtinë

Porche Carera 911/992

139 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 21:30 Vetura , Malishevë

porsche cayenne 3.2 timon anglez

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 17:00 Vetura , Mitrovicë

SHESIM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE ME POROSI

1 234 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Gush 13:09 Vetura , Rahovec

Seat Altea XL

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 00:11 Vetura , Prishtinë

Porche cayen

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 16:04 Vetura , Prishtinë

Shkoda Octavia 1.9 D 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Shk 16:14 Vetura , Gjilan

FIAT DUKATO

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 23:51 Vetura , Viti

SHITET PORCHE CAYENNE NDRROHET B+G

17 100 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Porche. | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

porche. 902 porche. 2000

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione