Porsche panamera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Porsche panamera ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Porsche panamera Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:00 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

Histora e veturës

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 13:06 ,

Porsche Panamera 3.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 19:42 ,

Rent a Car

Histora e veturës

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 07:30 ,

049 39 39 20 PORSCHE PANAMERA 4S DIESEL 421 PS + BOOST ,VITI

Histora e veturës

75 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 02:08 ,

Porsche Panamera 3.6 benzin

Histora e veturës

38 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Qer 17:46 ,

Shitit Porsche Panamera

Histora e veturës

29 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:54 ,

Rent a car

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 16:40 ,

Shiten gomat e reja te Porsche Panamera dhe Audi a8

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 22:35 ,

Rent A Car

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 11:33 ,

Rent a car

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 20:03 ,

Rent a car

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 19:55 ,

Rent A Car

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 09:07 ,

Rent A Car

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 15:07 ,

Rrnt a car

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car 045.853.408

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 08:01 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 07:28 ,

Porsche

Histora e veturës

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 11:20 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL 2013, PA DOGAN

Histora e veturës

26 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 04:18 ,

Porsche Panamera

Histora e veturës

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 14:02 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL 2013, PA DOGAN

Histora e veturës

27 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 10:30 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL ,PA DOGAN MODEL 2013

Histora e veturës

27 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Nën 10:32 ,

Porsche panamera

Histora e veturës

30 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Nën 19:48 ,

Porsche Panamera benzine 2015

Histora e veturës

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Tet 13:38 ,

Rent a car

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 14:31 ,

Porsche panamera

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Korr 10:32 ,

Shitet porsche panamera me qmim eksluziv nga CH

Histora e veturës

160 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Qer 11:23 ,

Porsche panamera

Histora e veturës

35 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 19:19 ,

Porsche Panamera 3.0 V6

Histora e veturës

37 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Shk 18:31 ,

Porsche panamera 4.8i biturbo

Histora e veturës

39 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Jan 12:24 ,

��Rent a Car��

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent A Car��

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car ��

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 18:09 ,

Porsche Panamera 4S 4.8

Histora e veturës

35 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 10:28 ,

Porsche Panamera S

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Maj 10:17 ,

Porsche Panamera 4S

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 21:54 ,

Porsche Panamera

Histora e veturës

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 20:23 ,

Porsche Panamera

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Nën 21:14 ,

Audi A7 S Line 3.0 Quattro -11

Histora e veturës

39 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Porsche panamera | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione