Porsche panamera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Sot 11:38 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:39 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.6 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:53 ,

PORSCHE PANAMERA 4.8 4S 400Ps model special PDK

29 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 12:43 ,

Porsche Panamera 3.6 benzin

38 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Jan 10:23 ,

PORSCHE PANAMERA

26 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 09:07 ,

Rent A Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 15:07 ,

Rrnt a car

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car 045.853.408

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 09:37 ,

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 15:04 Shitorja ,

Porsche Panamera 4S 4.8 Gasoline - V8 2010

27 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 08:01 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 03:57 ,

porsche panamera 3.0 diezel FACE LİFT model 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Korr 12:15 ,

PORSCHE PANAMERA 4S,4.0d ,422ch, 2018

121 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Maj 07:28 ,

Porsche

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 11:20 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL 2013, PA DOGAN

26 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 04:18 ,

Porsche Panamera

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 14:02 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL 2013, PA DOGAN

27 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 10:30 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL ,PA DOGAN MODEL 2013

27 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Nën 10:32 ,

Porsche panamera

30 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Nën 19:48 ,

Porsche Panamera benzine 2015

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Tet 13:38 ,

Rent a car

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 14:31 ,

Porsche panamera

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Korr 10:32 ,

Shitet porsche panamera me qmim eksluziv nga CH

160 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Qer 11:23 ,

Porsche panamera

35 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 19:19 ,

Porsche Panamera 3.0 V6

37 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Shk 18:31 ,

Porsche panamera 4.8i biturbo

39 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Jan 12:24 ,

��Rent a Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent A Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car ��

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 18:09 ,

Porsche Panamera 4S 4.8

35 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 10:28 ,

Porsche Panamera S

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Dhj 14:04 ,

Porsche Panamera

45 000 EUR

08 Maj 10:17 ,

Porsche Panamera 4S

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 21:54 ,

Porsche Panamera

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 20:23 ,

Porsche Panamera

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Nën 21:14 ,

Audi A7 S Line 3.0 Quattro -11

39 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim