Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pula | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 19
Audi , 12
BMW , 8
Acura , 6
Artega , 3
Aixam , 3
Fiat , 2
Citroën , 2
Alpina , 2
Mazda , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Rover , 1
Peugeot , 1
Bugatti , 1
Ford , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pula,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pula Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:11 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:54 ,

BMW x3 2.0 DIZEL M PACET 2006 RKS FULL PANORAM

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 ,

AUDI A4 3.0 TDI AUTOMATIK QUATTRO 2007 RKS FULL EXTRA

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 10:14 ,

BMW X3 2.0 DIZEL M PACET RKS FULL PANORAM

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 00:09 ,

Shitet Ose Ndrrohet

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 21:26 ,

OPEL INSGNIA 2.0 CDTI ECO FLEX 2011 RKS 10 MUJ FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 20:24 ,

OPEL INSNIGNIA 2.0 CDTI ECO FLEX 2011 RKS 10 MUJ FULL

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 23:34 ,

Shitet

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 04:29 ,

Bmw e34

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 22:32 ,

Shitet tiguani

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Mar 17:14 ,

Shitet VW Golf 2012 Privat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 20:46 ,

Fellne

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 14:16 ,

Pula

9 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 21:15 ,

Shitet prokolica rimorkia. T2 t3 golf vetura pula

200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 20:19 ,

prosche 2021 4.0 elektrik

26 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 11:16 ,

Fellne

220 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 22:24 ,

Shiten

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 18:18 ,

Dru kerre pula

35 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Nën 16:08 ,

Dru pula kerre

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Nën 16:34 ,

Dru pula kerr

35 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 16:34 ,

Pula

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 18:02 ,

gjet dizel 1.6 edhe 30 pula e 10 knojsi bej ndrrim

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 20:21 ,

korkoj kombi mw blwjt t2

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 16:27 ,

Opel corsa a

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Gush 20:04 ,

Shes Fellne per opel

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 12:34 ,

50 pula e zogza e 10 qura bej ndrim menej kombi

500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 20:11 ,

Shiten 47 pula dhe gjela , shiten edhe ndaras

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 18:09 ,

Shiten 10 pula

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Qer 23:06 ,

Inkubim i zogjeve 0.40€ AUTOMATIK FULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 17:53 ,

Punojme strofulla koliba ushqimore sipas porosise

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 01:03 ,

Shitet ndrrohet fiat scudo 1.9 diesel

1 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 14:48 ,

Shes dhe maroj boksa per qan dhe pula

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 15:37 ,

Dru

26 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Shk 01:02 ,

Bmw 525 Tds

18 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 10:45 ,

Pula

100 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 18:26 ,

opel

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 00:05 ,

Mercedes e200

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 15:49 ,

Shitet Ople Zafira 2.0 dizell vp 2004 me rregjistrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 15:16 ,

Pula

7 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Dhj 14:37 ,

Shitet Ople Zafira 2.0 dizell vp 2004

3 199 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 09:38 ,

Shes klyshqi buba

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 23:45 ,

Shitet pikapi ose bejm ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Nën 10:31 ,

Shitet Ople Zafira 2.0 dizell 2003 me regjistrim

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 12:46 ,

Audi A8 4.0 v8 TDI vp 2006

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 17:16 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI, Automatik DSG.

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 23:05 ,

Shitet

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 16:44 ,

Opel Meriva 1.3 CDTI Eco Viti 2010 Diesel

4 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pula | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pula në kategorinë Kafshë në fermë
  • Pula në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Pula në kategorinë Servis për Kompjuterë
  • Pula në kategorinë Peshqi dhe akuarium
  • Pula në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Jetta
  • pula në kategorinë Të tjera
  • pula në kategorinë Lodra
  • Pula në kategorinë Vetura
  • Pula në kategorinë Shpendë
  • pula në kategorinë Makina dhe vegla industriale

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione