Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Punto abarth | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Fiat , 31
Audi , 29
BMW , 21
Opel , 10
Peugeot , 9
Ford , 7
Hyundai , 4
Renault , 4
Seat , 4
Lancia , 3
Smart , 3
Chevrolet , 2
Citroën , 2
Daihatsu , 2
Porsche , 2
Suzuki , 2
Aixam , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Pontiac , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Punto abarth,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Punto abarth Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:03 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 CDI 6SHPEJTSI PA DOGAN 2002

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:53 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 2012

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:36 Vetura , Mitrovicë

Touran 1.9 TDI 7 ulse RKS

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:29 Vetura , Prishtinë

Shes audi a3

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:50 Vetura , Prishtinë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:23 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 23:56 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

21 Mar 08:53 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 FACELIFT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 15:32 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz C220

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 12:01 Vetura , Deçan

Nissan Pathfinder 3.3 v6����

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Shk 17:57 Vetura , Prizren

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 19:43 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 viti 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 09:23 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 BLUEMOTION

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 22:37 Vetura , Deçan

Opel frontera 3.1

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 16:07 Vetura , Pejë

VW Passat 1.9 T(DI)

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 06:37 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 vtit 2012

12 500 EUR

23 Jan 11:20 Vetura , Pejë

Gollf 4 1.9 ASZ

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 10:17 Vetura , Pejë

VW TOURAN TDI

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Jan 13:34 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 2008 2.2 Disel 115.000KM

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Dhj 16:53 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes E klas 220 dizell

3 699 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 11:23 Vetura , Pejë

Mini Cooper S

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:46 Vetura , Besianë

Caddy Me Ulse 1.6 TDI 2012 Pa Dogane

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 18:29 Vetura , Prishtinë

Peugeot 107

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 13:58 Vetura , Prizren

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 18:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 999 EUR

30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

19 999 EUR

30 Nën 11:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 555 EUR

30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 999 EUR

30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 222 EUR

30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

6 666 EUR

30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

7 999 EUR Price Reduced

30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 888 EUR

30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 499 EUR

30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 499 EUR

30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

8 888 EUR

30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Punto abarth | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

punto abarth Punto abarth

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione