Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Q5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 645
Opel , 182
BMW , 174
Ford , 71
Peugeot , 67
Renault , 58
Fiat , 54
Citroën , 45
Škoda , 17
Alfa Romeo , 15
Seat , 15
Hyundai , 14
Land Rover , 11
Jeep , 11
Volvo , 10
Smart , 9
Nissan , 8
Mazda , 7
Toyota , 6
Chrysler , 6
MINI , 6
Lancia , 6
Suzuki , 5
Daewoo , 5
Daihatsu , 5
Kia , 4
Acura , 4
Rover , 4
Chevrolet , 4
Honda , 3
KTM , 3
Porsche , 3
Artega , 2
MG , 2
Aixam , 2
Dacia , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
Corvette , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Q5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Q5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:59
Linku:
,

Audi Q5 S-Line 2.0 TDI 190 PS

36 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 06:55 ,

Kreveta me dyshek 45€ 045-964-609

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 04:59 ,

Audi Q5 S-Line 2.0 TDI 190 PS

36 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 04:10 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:45 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:45 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:50 ,

Golf 1.8 Benxin pa dogan

470 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:45 ,

Kombi Ford Transit 2.0 Diesel Per Pjes

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:45 ,

Golf 2 1.9 Diesel

700 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabriolet

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:43 ,

Mercedes a class 160 Benxin

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:39 ,

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:39 ,

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2002

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:38 ,

Renault Megane Sedan 1.9 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:37 ,

Peugeot 206 1.9 Diesel viti 2002 Pikap me 2 Ulse

990 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:35 ,

Ford Transit Connect 1.8 Diesel 2007 me dogan te paguar

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:34 ,

Audi Q5 Quattro Matrix

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:12 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Blejm vetura me defekt

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:32 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:19 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:17 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS ~ 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:56 ,

Tiguan 2.0 TDI Sport&Style 4Motion Full Opsion Model 2012

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

Jeni te Interesuar per ta Shitur Shpejt Veturen, Na Kontakto

12 345 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:15 ,

VOLVO V50 2.0 D 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

Mercedes C220 cdi Automatik

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:38 ,

Mercedes benz c 350 cdi

13 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:25 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

220 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:22 ,

Audi Q5 2.0 Tdi Automatik Quattro **Facelift**

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:05 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 ,

Golf 4 1.9 TDI / Me KLIMË / Ulëset me nxemje

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Q5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Q5 Q5 Q5 Q5 Q5 Q5 Q5 Q5 Q5 Q5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione