Range Rover Sport | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Land Rover , 210
Rover , 14
Audi , 9
BMW , 6
Opel , 4
Fiat , 2
Renault , 2
Acura , 1
Bentley , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Range Rover Sport ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Range Rover Sport Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 09:01 ,

Range Rover Sport HSE 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:01 ,

Range Rover Sport HSE

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:30 ,

Range Rover Sport me dogan,RKS

Histora e veturës

29 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:27 ,

Shitet Range Rover Sport HSE 3.0 Dizel Viti 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:07 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:54 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

Histora e veturës

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 12:51 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

Histora e veturës

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

Histora e veturës

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:36 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 AUTOBIOGRAPHY VITI 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:34 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 AUTOBIOGRAPHY VITI 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:34 ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 AUTOBIOGRAPHY VITI 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Qer 16:44 ,

RANGE ROVER SPORT SDVE6 AUTOBIAGRAPHY

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 13:43 ,

Range Rover Sport

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 14:45 ,

SHITET RANGE ROVER SPORT 2016 diesel

Histora e veturës

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Qer 18:40 ,

Shes Range Rover SPORT LIMIT EDITION

Histora e veturës

29 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 12:20 ,

SHITET RANGE ROVER SPORT

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:32 ,

2003

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 22:07 ,

Range Rover Sport

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 22:31 ,

Range Rover Sport

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 02:03 ,

RANGE ROVER 3.0 SPORT, I DOGANUAR RKS, VITI 2014 .

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 12:11 ,

Range Rover sport 3.0

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 08:46 ,

u shit

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 01:11 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 19:06 ,

Range Rover Sport

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 19:02 ,

Range Rover Sport 3.0 diesel/ automatik,

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:39 ,

Shitet urgjent!

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 09:20 ,

Range Rover Sport Dynamic

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 08:20 ,

Range Rover Sport 3.0

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 22:07 ,

Range Rover Evoque 2.2 SD4

Histora e veturës

17 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 10:55 ,

Range Rover Sport 3.0 SDV6 Autobiography

Histora e veturës

26 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Pri 03:06 ,

Shitet ndrrohet

Histora e veturës

7 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 12:02 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

8 888 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

Histora e veturës

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:16 ,

Range Rover Sport 3.0 FaceLift

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 19:52 ,

Range Rover Sport TD8 3.6 Dizel SPECIAL EDITION

Histora e veturës

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 19:32 ,

Shitet- Ndrohet Range Rover Sport Hse 2009

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 07:55 ,

Range Rover Sport Dynamic

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:13 ,

Range Rover 3.0 2010

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 23:24 ,

Range Rover 2.7 HSE Sport Viti 2008 “Full Opsione”

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Range Rover Sport | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione