Renault | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Renault , 9879
VW Volkswagen , 1087
Opel , 319
Audi , 274
BMW , 207
Peugeot , 110
Ford , 87
Fiat , 79
Citroën , 64
Seat , 33
Škoda , 23
Alfa Romeo , 21
Hyundai , 19
Smart , 18
Land Rover , 17
Toyota , 16
Dacia , 16
Jeep , 16
Nissan , 11
Mitsubishi , 10
Volvo , 10
Mazda , 9
Acura , 9
Rover , 8
MINI , 7
Kia , 7
Lancia , 7
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Alpina , 4
Honda , 4
Daihatsu , 4
KTM , 4
Porsche , 4
Lada , 3
Ssangyong , 3
MG , 3
Aixam , 3
Chevrolet , 3
Plymouth , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Iveco , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Renault Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:32
Linku:
,

RANGE ROVER EVOQUE FULL EXTRA !!! URGJENT

Histora e veturës

16 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:05 ,

VW CADDY 1.9 TDI - I DOGANUAR

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:02 ,

RENAULT LAGUNA 2.0 DCI..2008..AUTOMATIK.. Me Dogan

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 ,

SHITE PA DOGAN

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:55 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI GJENDJE PERFECTE RKS 6 MUJ

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:55 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:49 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC RKS 2017

Histora e veturës

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 ,

VW POLO 1.2 TSI 2011 RKS

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:28 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

Histora e veturës

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:28 ,

Shes Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:27 ,

Megane Automatik

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

Shes VW Polo 1.6 TDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:20 ,

Shes ndrroj Audi A3 Automatik

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 Shitorja ,

Renault Scenic 1.9 dCi

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:19 Shitorja ,

Renault Espace dCi 160

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:17 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIC 10 MUJ RKS 2010

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 ,

RENAULT LAGUNA 2.0benzin AUTOMATIK RKS 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 ,

Renault Megane

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 ,

Renault

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:38 ,

Shes Renault Clio 1.5dci

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

PEUGEOT 508 1.6 HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 ,

Audi A3 automatik

Histora e veturës

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

Renault modus 1.5dci Automatik 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

Histora e veturës

255 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:45 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Renault | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione