Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault 1.3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Renault , 22
Opel , 19
Ford , 17
Fiat , 6
BMW , 2
Peugeot , 1
Volvo , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault 1.3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Renault 1.3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:02 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 1.3 CDTI TABELA RKS 2013

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:01 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Corsa C 1.3 cdti 2005 rks

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:02 Vetura , Kastriot

AUDI A6 2.7 ALORED QUATRO 4X4 GJENDJA PERFEKTE

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 15:40 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 10:00 Vetura , Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:40 Vetura , Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 21:05 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 dizel multijet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 13:02 Vetura , Prishtinë

Opel Combo Dizell

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 16:50 Vetura , Prishtinë

Passat 3c 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Jan 22:02 Vetura , Prizren

pikap 1.3 Dizel 2007 049 567 443

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 19:37 Vetura , Vushtrri

Opel Corsa 1.3 CDTI 2013 pa doganë

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 18:01 Vetura , Ferizaj

Renault Twingo

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 20:21 Vetura , Prishtinë

Shitet renault clio

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 06:37 Vetura , Ferizaj

renault twingo

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Qer 06:37 Vetura , Ferizaj

renault twingo

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Qer 21:34 Vetura , Ferizaj

Renault Twingo

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Qer 21:33 Vetura , Ferizaj

Renault twingo

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Pri 19:54 Vetura , Lipjan

Opel vivaro 1.9 CDTI 8+1

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 17:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Captur 1.3

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Pri 10:13 Vetura , Malishevë

Fiat punto van (shitje, ndrrim)

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 04:00 Vetura , Prishtinë

Shitet ford KA 2013, 1.3 dizel

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 13:07 Vetura , Lipjan

Opel vivaro 2005 1.9 CDTI 8+1

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
22 Tet 00:50 Vetura , Lipjan

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

16 Tet 21:17 Vetura , Pejë

Ford ka 1.3 benzin rks i skaduar

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 22:20 Vetura , Besianë

Ford Fiesta 1.3 b, 90,000 Km, liber servisi, xhamat e

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Maj 19:48 Vetura , Prishtinë

Bmw e36

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 17:53 Vetura , Prishtinë

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 14:09 Vetura , Vushtrri

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:29 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.3 benzin pa dogan

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Mar 10:25 Vetura , Pejë

U shittt

280 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 12:17 Vetura , Ferizaj

Renault Twingo - RKS 7 Muaj

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 15:46 Vetura , Drenas

Shitet Renault Twingo Ngjendje Shume te mire

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 15:52 Vetura , Drenas

Shitet Renault Twingo 1.3 Benzins ngjedje shume te mire

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:26 Vetura , Pejë

U shittt

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:18 Vetura , Pejë

U shitt

370 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 10:57 Vetura , Rahovec

Shitet Caddy 2.0 SDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:02 Vetura , Rahovec

Caddy 2.0 SDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 14:30 Vetura , Prishtinë

opel astra 1.3 dizel pikap pa dogan 2007

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 13:31 Vetura , Ferizaj

- Opel Corsa - TDCI - 1.3 - 2009 -

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 11:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Pikap 044718665

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 01:18 Vetura , Pejë

U shittt

399 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 15:06 Vetura , Prishtinë

Shitet - Ndërrohet

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 07:33 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 19:34 Vetura , Prishtinë

Shitet Ndërrohet regjistrim deri në Qershor

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 16:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Fordi regjistrim deri në Qershor 2021

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 14:12 Vetura , Prishtinë

Shitet Fordi ose ndërrohet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 08:18 Vetura , Prishtinë

Shes-Ndërroj Ford 2.0 TDci

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 00:52 Vetura , Pejë

Kerkoje Vetur

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Renault 1.3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione