Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault Re | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Renault , 152
Opel , 6
Peugeot , 6
Ford , 6
Citroën , 4
Škoda , 2
Fiat , 2
Rover , 2
Audi , 2
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault Re,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Renault Re Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 08:12 Vetura , Gjakovë

Mercedes w124 200D automatik me klime

5 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 18:28 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Renault Laguna 1.9 Dci urgjent

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 18:26 Vetura , Mitrovicë

RENAULT SCENIC

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 18:08 Vetura , Prishtinë

Volvo S80 2010 046198367

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:45 Vetura , Ferizaj

Renault Megane 1.6B AUTOMATIK Vp:2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 19:52 Vetura , Ferizaj

Renault Megane 1.6b Automatik Vp:2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 19:27 Vetura , Therandë

Renault Kango 1.9dci 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 23:59 Vetura , Pejë

Renault Megane III 1.5cdi

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Dhj 09:47 Vetura , Gjakovë

Peugeot bipper 1.4Hdi - 2010 ndrrim me vetur

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 16:27 Vetura , Dardanë

Renault Scenic Rx4 1.9 dizell 4x4

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 18:04 Vetura , Drenas

Renault megan 1.6 lum aj qe ka kysmet fill e re

11 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 13:05 Vetura , Skenderaj

reno kango shens ndrrojk rks 4 muj 1.9

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Nën 15:04 Vetura , Ferizaj

Reno Kango 5ulse 1.9Disel

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Nën 18:35 Vetura , Ferizaj

Renault Kango 1.9Dizel 5ulse Vp:2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 23:37 Vetura , Pejë

Golf 4 1.9 tdi dizell me i te kuqe viti 98

4 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Tet 17:03 Vetura , Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

26 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Tet 22:06 Vetura , Klinë

Renault Clio 1.5 dci

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Tet 16:16 Vetura , Klinë

Renault Clio 1.5 dci

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 11:41 Vetura , Ferizaj

VW Golf 5

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 00:04 Vetura , Prizren

Shes/Ndrron

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 09:09 Vetura , Gjilan

Shitet ose nderohet Renault laguna dizel

1 880 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 15:11 Vetura , Prishtinë

Shitet ose nderrohet Renault Laguna 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 16:13 Vetura , Lipjan

Renault megane 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 21:33 Vetura , Pejë

Renault Scenic

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 13:25 Vetura , Malishevë

Renault Espace 2.2 dci

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Maj 22:07 Vetura , Fushë Kosovë

Renault clio storia 2008 1.2B RKS

21 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 17:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Renault Captur 1.3

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Mar 17:39 Vetura , Gjakovë

Renault megane 1.4

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 16:16 Vetura , Vushtrri

Renault scenic 2003 1.9

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Renault Laguna 2.2dci

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 15:40 Vetura , Ferizaj

Reno Clio 1.2 Benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 15:09 Vetura , Prishtinë

Urgjent Renault megane diesel 2005(6muj rks)1700€ fixx

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 12:46 Vetura , Prishtinë

Renault Megane 1.5dci 2005(6muj rks)

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 17:53 Vetura , Prishtinë

Renault Megane 1.5 dci 2005(6 muj rks )

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 17:41 Vetura , Prishtinë

Renault Megane 1.5 dci 2005 (6 muj rks)

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 11:07 Vetura , Prishtinë

Citroën berlingo pikap 2.0 hdi dizel viti 2005 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 15:35 Vetura , Prishtinë

Citroën berlingo 2.0 hdi dizel 2005����

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 14:03 Vetura , Fushë Kosovë

Renault megane 2013

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 15:00 Vetura , Gjakovë

Oferte per marakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Tet 10:32 Vetura , Viti

Renault Clio 1.9TD 1 vit regjistrim

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 16:10 Vetura , Besianë

Renault laguna 1.9 dizell tdci regjistrim dei ne prill

1 430 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 17:36 Vetura , Besianë

shes renault laguna regjistrim 7muj

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 20:42 Vetura , Prishtinë

Super lire- Makine automatike per qirinj , Ndrroj me veture!

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 15:48 Vetura , Prishtinë

Renault Scenic 2004 1.9dci

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Sht 00:01 Vetura , Prishtinë

Renault Espace

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 10:09 Vetura , Mitrovicë

Shitet renault

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 09:18 Vetura , Pejë

Yamaha 750cc me dokumenta 850€

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 09:18 Vetura , Pejë

Yamaha 750cc me dokumenta

850 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 11:08 Vetura , Gjilan

U shit….Renault Megane 1.9 DCI…e gzoft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Gush 15:02 Vetura , Pejë

Shes Renault Clio 1.4 Benzine-Pline

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Renault Re | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione