Rent | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 102
BMW , 59
Opel , 56
Peugeot , 18
Ford , 12
Škoda , 11
Seat , 10
Citroën , 8
Renault , 6
Aixam , 4
Ferrari , 4
Acura , 3
Bentley , 3
Bugatti , 2
Honda , 2
Hyundai , 2
Jeep , 2
Kia , 2
Nissan , 2
Toyota , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Lincoln , 1
Rover , 1
Suzuki , 1
BAIC , 1
Dje 00:37
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:36
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 05:37 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:37 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:34 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999


Në fillim