Rs | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 32
Renault , 30
Škoda , 23
BMW , 6
Ford , 4
Bentley , 3
Opel , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Kia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rs,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rs Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:41 ,

AUDI A7 3.0 TDI S LINE

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 ,

Ford Focus 2.0 Tdci Titanium 2008 ���� - Mundesi Ndrrimi

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 ,

Renault Megane RS

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 01:58 ,

Shkoda Fabia RS automatik

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 08:37 ,

Audi A4 2.0 tdi

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:10 ,

SKODA OCTAVIA RS AUTOMATIK 184 ps ������������

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 12:48 ,

Opel Frontera

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 11:06 ,

Pjes per Ford Focus 2015 1.6Tdci disel manual

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Pri 09:50 ,

U SHITE Skoda Fabia MonteCarllo 1.6 TDI Viti 2012 DOGANE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 17:47 ,

AUDI A3

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:10 ,

shitet Shkoda Fabia RS 1.4. TSI. 180 ps

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 14:48 ,

Skoda Fabia

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 17:05 ,

Skoda Octavia VRS

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:54 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 21:50 ,

FORD RS

999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 16:26 ,

Skoda Fabia 1.4 RS 180ps Spezial Edition DSG S2000

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 18:08 ,

Bejm Kodime Te Ndryshme

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 18:07 ,

Bejm Programime Per BMW M-logo VIM Mperformance

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Mar 20:42 ,

Volwagen T5

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 11:48 ,

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO FULL EXTRA

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 22:35 ,

Rent A Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 11:33 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 20:03 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 19:55 ,

Rent A Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 15:46 ,

Skoda oktavia Rs

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 01:39 ,

2010 Chevrolet Camaro SS 6.2 RS Coupe - Makinë përrallore dh

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Jan 18:47 ,

Skoda

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 09:07 ,

Rent A Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 15:07 ,

Rrnt a car

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car 045.853.408

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 14:54 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 10:44 ,

Skoda

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 20:46 ,

SKODA OKTAVIA 2006 RS

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 20:12 ,

SKODA OKTAVIA 2006 RS

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 13:23 ,

Audi a5

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 17:20 ,

Shitet

10 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 22:24 ,

Audi A6 Av.quat 3.0 TDI

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 18:55 ,

Audi A4 model RS 4

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 08:25 ,

Shes ndroj me kombi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 11:45 ,

Shes ose ndrim me Kombi

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 09:52 ,

Kia Pregio RS 2.7 Dizell Autoambulanc RKS

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 20:30 ,

SHITET SKODA FABIA 2012 MANULA

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Gush 06:17 ,

KERKOJ RENAULT CLIO 2.0 16V RS 169 172

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Korr 17:40 ,

Audi a 4 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 09:57 ,

Audi a3

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:24 ,

Shkoda Octavia RS DSG

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 03:14 ,

RENAULT TWINGO 1.2 RS NDRRIM

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rs | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione