S line | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 1536
Opel , 67
BMW , 23
Seat , 10
Peugeot , 8
Fiat , 7
Ford , 6
Škoda , 5
Citroën , 2
MINI , 2
Renault , 2
Bentley , 1
Chrysler , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S line,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj S line Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 12:25
Linku:
,

Shitet Skoda SuperB, 2.0 TDI (130KW / 170 PS) Diesel

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:16 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI S Line

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 ,

Audi A3 2.0 TDI 2014

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:16 ,

Audi A4 2.0 S-line Vp 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 ,

MERCEDES B180

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 ,

Audi Q3 2.0 TDI S-tronic Quattro Luxe S-line 2012

Histora e veturës

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 ,

Audi A6 3.0 V6 Matrix Quattro 2017

Histora e veturës

23 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:36 ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3X S line MATRIX * 7 ULESE

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:12 ,

Shitet vetura Audi A4 3.0 TDI S- Line 2013 tabela te huaja

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:46 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK CLIMATRONIC RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI S-Line

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK CLIMATRONIC RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK CLIMATRONIC RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:58 ,

������AUDI A3 S-line 2.0 S-tronic -Automatik 2018

Histora e veturës

17 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:57 ,

������Audi A4 S-line viti 2016-Automatik

Histora e veturës

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:53 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATTERO VITI 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC VITI 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:32 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:30 ,

Vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012 I Doganuar

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:05 ,

VW GOLF 5 UNITED 2008

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:43 ,

Shitet Skoda Kodiaq 4x4 Cmimi 26500 €

Histora e veturës

26 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:36 ,

Audi A3 S-tronik S-Line -LED XENON-Ne gjendje Perfekte

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:59 ,

Audi A3 2.0 TDI S-tronic 2011 me dogan S-line

Histora e veturës

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:59 ,

Audi A4 automatik

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:24 ,

Audi A6 3.0-TDI Matrix S-line

Histora e veturës

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 20:44 ,

Audi A6 2015 s-line quattro automatik

Histora e veturës

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 16:29 ,

Shes Audi Q7

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 12:25
Linku:
,

Shitet Skoda SuperB, 2.0 TDI (130KW / 170 PS) Diesel

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj S line | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • S line në kategorinë Vetura | Audi | A1
  • s line në kategorinë Vetura | Opel
  • s line në kategorinë Vetura | Audi | A8

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione