Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Setra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Acura , 11
BMW , 3
Seat , 2
Toyota , 2
Aixam , 1
Audi , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
KTM , 1
NSU , 1
Renault , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Setra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Setra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:44 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:15 ,

Mercedes Sprinter 211CDI Model i Ri Standard viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:15 ,

Mercedes Sprinter 316CDI Sanak me Hibebin me Klime viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:15 ,

Mercedes Sprinter 210CDI Dupel Kabin i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:15 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Standard i posa ardhur viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 ,

Mercedes Sprinter 314CDI Maksi BlueTec viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:14 ,

Mercedes Sprinter FRIGO 313CDI Sanak i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:14 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:36 ,

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi)

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 09:33 ,

FORD TRANSIT 2.2 TDCI

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 15:58 ,

Shitet Autobusi SETRA 315 GT

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 12:32 ,

Minibus

05 Tet 12:31 ,

SETRA 315 HD

4 478 994 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 08:29 ,

Setra 315HD

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
17 Pri 08:47 ,

autobus setra 211Ha

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 01:41 ,

Setra 315HDH

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
20 Mar 14:21 ,

Shitet autobusi Setra 315 H Viti 2001 Me dogan Motorri 34

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 10:57 ,

Setra

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Mar 12:16 ,

Volwagen T5 me Klime

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 02:26 ,

setra 315 HD

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 02:41 ,

Terracan 2.9 Crdi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 18:14 ,

TOYOTA LANDCRUISER

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 15:24 ,

***E SHITUR*** Toyota Hilux, Turbo

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Nën 13:31 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 13:08 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 130 TDI

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 17:22 ,

Setra 328

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Korr 21:14 ,

Shitet setra 416 gthd 2007 euro4

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Korr 21:13 ,

Shitet setra 416 gt hd 049877106

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Korr 21:13 ,

Shiten 2 setra ul315 me dogan 049877106

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
30 Qer 21:45 ,

Shitet autobusi Setra 315

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 18:02 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 19:35 ,

Fiat Ducato MAX 3.0 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Mar 15:00 ,

Shitet setra ul315

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
14 Mar 15:00 ,

Shitet setra ul315

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
14 Mar 15:00 ,

Shiten 2 setra ul315

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
14 Mar 15:00 ,

Setra 416 gt hd 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
09 Mar 11:10 ,

Bmw e36 325i

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 22:05 ,

Shitet Autobusi Setra 315 HDH

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 10:45 ,

Shitet setra ul me dogan tpagune

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 14:44 ,

Te gjitha jane per shitje

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
12 Shk 14:17 ,

Shitet Setra 4 e ardhur nga Italia

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
30 Sht 15:59 ,

Setra 315 HDH

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 16:23 ,

Shitet Autobusi

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
28 Pri 19:49 ,

Autobusi ne shitje viti 1990

9 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 16:55 ,

SHITEN-NDERROHEN RROBAT NGA GJERMANIA TE REJA

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 01:29 ,

Setra 315 HD

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
17 Tet 15:55 ,

shitet autobuz setra 315 hdh

25 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 16:40 ,

autobus

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
17 Pri 15:29 ,

Shitet Autobus Setra 315

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Setra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Setra në kategorinë Makina
  • Setra në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • setra në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Setra në kategorinë Servis për makina
  • Setra në kategorinë Veshje/Këpucë
  • setra në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • setra në kategorinë Objekte të huaja
  • Setra në kategorinë Për femra
  • Setra në kategorinë Shpendë
  • Setra në kategorinë Makina ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione