Sharan 1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Fiat , 23
Audi , 22
Renault , 19
Seat , 16
Opel , 15
Škoda , 9
Ford , 9
Peugeot , 5
Acura , 2
Volvo , 2
Daihatsu , 2
BMW , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sharan 1.9,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sharan 1.9 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:34 ,

SHKODA 1.9 DIZELL,RKS 7 MUAJ,VITI 2000

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

SEAT LEON 1.9 TDI TABELA RKS 2010

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 150PS COSMO RKS VITI 2005

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

Golf 5 1.9 TDI 77 KW RKS 8 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:26 ,

Golf IV 1.9 TDI

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:26 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:16 ,

Renault Megane-Scenik *Nderrim*

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:16 ,

Renault Megane *Nderrim*

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:16 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI I KUQE KLIM RKS

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:01 ,

Shes Veturen VW Sharan 1.9 Dizell Viti 2000

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03 ,

Shitet pikap caddy maxi 1.9Tdi me klim rks 2009viti

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 ,

Sharan 1.9 Tdi(kuqe) Automatik

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Shes audi a 6 dizell

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:39 ,

VW SHARAN 1.9 TDI (TDI)TKUQE 150PS

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:58 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 7 ULËSE

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 21:14 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 19:50 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 09:38 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 12:08 ,

Mercedes190 dizell 2.0 rks rigjistrim ka dhe 6 muj

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Qer 20:55 ,

Mercedes190 dizell 2.0 rks

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Qer 08:30 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 20:16 ,

Sharan 1.9

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 13:05 ,

U shitt

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 12:46 ,

Audi A4 1.9 TD(I)

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 22:28 ,

Vw Sharan 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 07:23 ,

Sharan 1.9 Diesel TDI

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 00:16 ,

Sharan, 1.9 TDI, Viti 2003

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:58 ,

Sharan 1.9 tdi 2003 7 muj regjistrim full extra

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:32 ,

2003

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:20 ,

Sharan, 1.9 TDI, Viti 2004

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:00 ,

Audi A4 1.9 TDi 10 muj rks

Histora e veturës

4 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:39 ,

Sharan 1.9 tdi 2003 7 muj regjistrim full extra

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:26 ,

VW SHARAN 1.9 TDI 6 SHPEJTSI VITI 2002 RKS

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:44 ,

VW SHARAN 1.9 TDI 6 SHPEJTSI VITI 2002 RKS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 18:39 ,

Ushitt flmmm

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 13:55 ,

Passat 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 08:34 ,

Shes Hyundai Tucson 2.0 crdi 4x4WD

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sharan 1.9 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione