Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 50506
Mercedes-Benz , 16086
Opel , 15583
Audi , 10615
BMW , 7082
Renault , 5428
Peugeot , 4819
Fiat , 4535
Ford , 4534
Citroën , 2677
Seat , 1340
Škoda , 877
Alfa Romeo , 876
Nissan , 864
Acura , 825
Volvo , 559
Hyundai , 551
Mitsubishi , 512
Kia , 501
Mazda , 476
Land Rover , 447
Toyota , 431
Jeep , 393
Smart , 333
Suzuki , 267
MINI , 244
Chrysler , 238
Chevrolet , 233
Honda , 230
Rover , 200
Aixam , 169
Alpina , 159
Lancia , 158
Daewoo , 150
Yugo , 99
Dacia , 92
Jaguar , 92
Lada , 89
Artega , 78
Zastava , 77
Saab , 77
Ssangyong , 76
Porsche , 75
Dodge , 68
Isuzu , 50
Daihatsu , 49
GMC , 45
Cadillac , 43
Subaru , 40
MG , 37
Bentley , 36
Tata , 32
TVR , 26
Bugatti , 26
Ferrari , 25
Wartburg , 19
Pontiac , 18
Piaggio , 17
BAIC , 16
Lincoln , 16
Hummer , 15
Wiesmann , 15
Proton , 15
Buick , 11
Grecav , 11
Great Wall , 11
Maserati , 10
KTM , 10
UAZ , 9
Corvette , 7
Trabant , 5
Infiniti , 5
Tesla , 4
Lexus , 4
DeTomaso , 3
Plymouth , 3
NSU , 3
Landwind , 3
Lotus , 2
Morgan , 2
Maybach , 2
Spyker , 1
Talbot , 1
Ligier , 1
Triumph , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shes , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Dhj 16:13
Linku:
Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Prishtinë

Shes Veturen Jeep

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Besianë

Audi A6 BITDI 3.0 313ps

18 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Shk 10:54
Linku:
Vetura  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Gjilan

Seat Exeo 2.0 TDI Automatik Viti.2013 RKS

8 550 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 09:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 7 2.0 TDI BMT AUTOMATIK DSG 180… km 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:24 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Shes Opel Corsa 1.3 dizell

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

GOLF 6 2.0 TDI 110ps 241.. km

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Vushtrri

AUDI A6 3.0 TDI V6 AUTOMATIK QUATTRO

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Vushtrri

BMW 320D 2014 AUTOMATIK 8G

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Mercedes a clas 1.7 cdi rks 6 muj 2.500 eu 044280873

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT B7 1.6 TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT 3C 1.6 TDI R-LINE 2010 226… KM

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shes Golf 8 tdi 2.0 automatic

26 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:20 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Vushtrri

BMW X5 30D M-Sport AUTOMATIK 240…KM

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

POLO 1.6 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

PASSAT B8 2.0 TDI BMT AUTOMATIK DISTRONIK 2016 200…KM

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

POLO 1.4 TDI 181… km AUTOMATIK DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:19 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Vushtrri

AUDI A6 3.0 TDI V6 QUATTRO 2x Sline 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Vushtrri

GOLF 7 SPORTSVAN 2.0 TDI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Vushtrri

TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:17 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjilan

Shes audi a6 3.0 diesel matrix

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Vushtrri

BMW X6 M40 D Xdrive 2011 Automatik 8g 249… KM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ferizaj

Tauran 2.0 tdi rks 5 muj 7 ulse

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:17 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Vushtrri

BMW X5 30D 258ps AUTOMATIK 7 Ulese Pano Kamera Head UP

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vushtrri

AUDI SQ5 3.0 BiTDI 313ps 229… KM 2014 AUTOMATIK QUATTRO

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vushtrri

TIGUAN 2.0 TDI BMT AUTOMATIK DSG 4MOTION 120.. KM

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:15 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vushtrri

OPEL CORSA 1.4 B AUTOMATIK 2019 140xxx KM

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Vushtrri

MERCEDES C200 CDI 136ps AUTOMATIK 7g 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vushtrri

MERCEDES C250 CDI 4 MATIC 2011 AUTOMATIK AVANTGARDE

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:14 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vushtrri

AUDI A4 3.0 TDI V6 245ps ALLROAD QUATTRO 2011 PANO

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:14 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Vushtrri

BMW X5 3.0 XDRIVE AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:13 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel astra 1.6 per pjes

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 09:11 Vetura  ·  Opel  ·  Omega  ·  Gjilan

Pjes per opel omega

60 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 09:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Pasat karavan

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Pejë

Mercedes-Benz B180

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:06 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vushtrri

TOYOTA RAV4 2.2 D-CAT 4x4 2008 230…KM

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:06 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Vushtrri

BMW GT 530d XDRIVE 2014 VIRTUAL PANO KAMERA 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:06 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pejë

Opell astra 1.4 benzin .185 mi km

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Vushtrri

TOURAN 1.6 TDI BMT 2013 AUTOMATIK DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:06 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Ferizaj

Fiat doblo 1.3 jtd rks 10 muj gjendje perfecte 2.200 euro

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:03 Vetura  ·  Acura  ·  NSX  ·  Pejë

Shes minjaq automatik 6 shpjsi golfit 5

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Vw Golf 7 Sportvan Automatik Highline 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pejë

Opel korsa 1.3 dizell

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Vw Golf 7 DSG Automatik Lounge 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pejë

Tiguan 2.0 automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:01 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

SKODA RAPID DSG AUTOMATIK 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 Vetura  ·  Acura  ·  NSX  ·  Pejë

Seat tdi 1.9 automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:01 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Pejë

Shitet fari per tiguan viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:55 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Shitet Bmw 520 d sportline ne Prishtinë

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prishtinë

Shes Bmw X3 3.0d x-drive ne Prishtinë

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prizren

Shes Citroen C4 Picasso 1.6 HDI AUTOMATIC viti 2010

4 490 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Shes Golf tdi 1.9

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Shes passad 1.9 dizel

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:50 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Pejë

Peugeot 208

10 250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione