Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes ose ndrroj touareg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 48410
Mercedes-Benz , 15422
Opel , 15018
Audi , 10136
BMW , 6720
Renault , 5268
Peugeot , 4568
Fiat , 4367
Ford , 4308
Citroën , 2584
Seat , 1279
Alfa Romeo , 844
Nissan , 827
Škoda , 797
Acura , 781
Volvo , 531
Hyundai , 525
Mitsubishi , 490
Kia , 483
Mazda , 464
Land Rover , 429
Toyota , 413
Jeep , 385
Smart , 339
Suzuki , 256
Chrysler , 230
MINI , 224
Honda , 219
Chevrolet , 215
Rover , 195
Aixam , 168
Alpina , 157
Lancia , 156
Daewoo , 146
Yugo , 98
Dacia , 84
Jaguar , 83
Lada , 80
Zastava , 77
Artega , 76
Saab , 75
Ssangyong , 74
Dodge , 70
Porsche , 65
Isuzu , 50
Daihatsu , 48
GMC , 43
Cadillac , 37
MG , 36
Subaru , 36
Bentley , 35
Tata , 30
Bugatti , 25
Ferrari , 25
TVR , 24
Wartburg , 19
Pontiac , 18
Piaggio , 17
Lincoln , 16
Wiesmann , 15
BAIC , 14
Proton , 14
Hummer , 13
Buick , 12
Grecav , 11
Great Wall , 10
Maserati , 9
UAZ , 9
KTM , 8
Corvette , 7
Trabant , 5
Infiniti , 4
Lexus , 4
DeTomaso , 3
Plymouth , 3
NSU , 3
Lotus , 2
Landwind , 2
Morgan , 2
Spyker , 1
Talbot , 1
Ligier , 1
Triumph , 1
Maybach , 1
Tesla , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shes ose ndrroj touareg,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shes ose ndrroj touareg Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:30
Linku:
Vetura , Pejë

VW Crafter

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41
Linku:
Vetura , Pejë

Passat b7 4motion 177 PS

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:06
Linku:
Vetura , Besianë

VW Caddy Me Klim Full Servise

3 480 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 17:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shes Seat Ibiza 1.4 Diesel Viti 2012 tabela RKS

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 4 1.9 TDI (I) TKUQE - 6 SHPEJTSI - 7MUJ RKS - 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:33 Vetura , Ferizaj

Pasat 2.0 tdi B8 Automatik me dogan te paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 Vetura , Ferizaj

Citroen C3 1.6 e-hdi me dogan te paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW - GOAL - EKSTREM I RUAJTUR - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:32 Vetura , Ferizaj

Citroen DS4 2.0 e-hdi Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:31 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Vetura , Lipjan

FIAT PUNTO 1.2 B ME KLIM VP 2000 ☎️045292039☎️

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:26 Vetura , Gjilan

SEAT IBIZA STYLE 1.2 TDI 2012

6 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 Vetura , Prizren

Caddy

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:08 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 Vetura , Vushtrri

⚫️VW Golf IV Dizel 1.9 TD(i) 11 Muaj Rks

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:07 Vetura , Prishtinë

Shes golf 6 2012

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 Vetura , Gjakovë

Shes Mercedes Vito Maxi Transporter me 5 Dyer 2.2 CDI RKS

53 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:00 Vetura , Gjilan

Fellne me goma

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:00 Vetura , Gjilan

Pjes per opel omega

60 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:59 Vetura , Prishtinë

Passat

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:59 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7 per pjes

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:58 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.2 TDI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:53 Vetura , Fushë Kosovë

opell zafira OPC 2.2 DTI VP 2004 Rks 23/01/2024

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:50 Vetura , Gjilan

Vw passat 2.0

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 16:48 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320d e46 Facelift Automatik Viti 2004 Karrigat M

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:46 Vetura , Prishtinë

shes Opel Vectra 2.0 Dizell rks 1 vjet

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:46 Shitorja Vetura , Ferizaj

CITROEN C3 1.6 HDI MANUEL VITI 2012 ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:40 Vetura , Prishtinë

Cddy Maxi 1.9 tdi Automatik Tiptronik DSG 7 ulse rks 1 vit

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:36 Vetura , Lipjan

Shite Mercedes Benx

23 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:33 Vetura , Prishtinë

Shes Skoda Felicia LX 1.3 B super gjendje

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:32 Vetura , Gjakovë

SHARAN 1.9 TDI -97

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:29 Vetura , Vushtrri

Vektra

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:29 Vetura , Vushtrri

Citroeni c3

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:28 Vetura , Vushtrri

Shes autolarja

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:27 Vetura , Vushtrri

Kuka

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:17 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 7 Sportsvan 1.6 tdi dizell.

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:16 Vetura , Pejë

pa dogan.vaiber.+38344473368

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:04 Vetura , Ferizaj

Mercedes E220 AUTOMATIK 2016 Full Opcion Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 Vetura , Lipjan

VW Golf 7 TDI AUTOMATIK DSG 2013 Highline 201.xxxkm

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:58 Vetura , Pejë

VW Polo 1.0 benzin, Pa Dogan

499 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:57 Vetura , Prishtinë

Bmw X1 2016 AUTOMATIK ��������

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:57 Vetura , Mitrovicë

Shes Mercedes E 220 D posedon klim fellne goma te reja

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:57 Vetura , Mitrovicë

Shes tauran pikap Me komplet servisat e kryr pa dogan

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / MATRIX / 2016

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIK 61xxx KM / ME DOGAN

28 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:56 Vetura , Mitrovicë

Shes Rimorkjo ne gjendje te mir shum e mir 049 519 722

550 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 15:55 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2018 ��������

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:53 Vetura , Lipjan

VW Polo 1.6 TDI Manual 2012 Klimatronik Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4 Diesel Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Vetura , Lipjan

VW Golf 7 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shes ose ndrroj touareg | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione