Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 53843
Opel , 20242
Mercedes-Benz , 18402
Audi , 10598
BMW , 8372
Renault , 6728
Peugeot , 5967
Ford , 5250
Fiat , 4706
Citroën , 3913
Seat , 1551
Škoda , 1362
Nissan , 1294
Hyundai , 946
Alfa Romeo , 882
Toyota , 778
Mitsubishi , 770
Land Rover , 724
Volvo , 677
Acura , 612
Jeep , 608
Kia , 591
Mazda , 589
Suzuki , 465
Smart , 447
Chevrolet , 398
MINI , 344
Chrysler , 328
Rover , 262
Honda , 214
Daewoo , 187
Aixam , 180
Jaguar , 175
Alpina , 157
Lancia , 149
Dacia , 148
Lada , 128
Zastava , 127
Porsche , 119
Ssangyong , 101
Daihatsu , 92
Saab , 88
Dodge , 84
Artega , 79
Isuzu , 77
Yugo , 69
Cadillac , 64
GMC , 46
Subaru , 43
Tata , 43
MG , 36
Bugatti , 31
Piaggio , 27
Bentley , 26
Hummer , 25
Ferrari , 25
TVR , 24
Lincoln , 21
Corvette , 21
Infiniti , 19
Wiesmann , 18
Buick , 15
Pontiac , 15
Brilliance , 14
Tesla , 14
Great Wall , 12
UAZ , 12
KTM , 12
Maserati , 11
Wartburg , 10
Proton , 9
Lexus , 9
BAIC , 8
Talbot , 7
NSU , 7
Maybach , 7
Lotus , 6
Plymouth , 6
Ligier , 6
Morgan , 6
DeTomaso , 5
Grecav , 5
Spyker , 4
Trabant , 4
Triumph , 4
Landwind , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:22
Linku:
Vetura , Gjilan

Audi A6 40TDI diezel/hybrid

38 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:31
Linku:
Vetura , Prishtinë

Sprinter

12 000 EUR

Dje 02:13
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 2 Gran Tourer shitet

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:19
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shitet Peugeot viti 2015

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 12:33 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 12:33 Vetura , Viti

Opel Astra J Sports Touring

6 000 EUR

Sot 12:33 Vetura , Gjilan

Mercedes Citan 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:33 Vetura , Vushtrri

Caddy 2.0 DSG Maksi i gjat me klim

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

SHITET IMBIS FIAT DUCATO

10 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

VW Passat CC 2.0 TDI DSG 2015

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 Vetura , Ferizaj

Shitet citroen

2 600 EUR Price Reduced

Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura VW T-ROC 2.0 TDI DSG

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

Shitet VW T-ROC 2.0 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

Shitet VW T-Roc 2.0 TDI DSG

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

Peugeot 308 1.6 Dizell-AUTOMATIC 153mij KM����Zvicra����

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:06 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:00 Vetura , Gjakovë

BMW 218D 2.0 150 PS ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:59 Vetura , Ferizaj

Audi A6

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 Vetura , Prishtinë

BMW X6

16 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:56 Vetura , Ferizaj

Shitet kombi mercedes 315 cdi Maxi

Sot 11:56 Vetura , Prishtinë

Mercedes B class 180cdi 7G DCT

19 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:56 Vetura , Drenas

Golf 7 pa dogan shitet ndrrohet

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Vetura , Therandë

Opel Corsa 1.3 2009 Ecoflex

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:55 Vetura , Pejë

Renault

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 Vetura , Prishtinë

Shitet Tiguan 2.0 Diesel 4 Motion model CUP 2014 -automatik

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Vetura , Ferizaj

Fiat Croma

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Vetura , Pejë

Citroen berlingo

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:53 Vetura , Pejë

Shitet Citroën Berlingo

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:53 Vetura , Ferizaj

Ford Focud 2.0 Tdci

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat 1.9TDI Rks

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 11:53 Vetura , Ferizaj

Peugeot 307 - 1.6 benzin

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:52 Vetura , Ferizaj

Touran Dizell 7 ulse panoran full esht

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Vetura , Pejë

Transporter

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:51 Vetura , Viti

Nisan navara 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:51 Vetura , Prishtinë

Shes Citroen Xantia 2.0 HDI viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:51 Vetura , Viti

Ww caddy DSG 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 Vetura , Viti

Opel astra 1.7 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 6 1.6

8 800 EUR

Sot 11:51 Vetura , Mitrovicë

BMW 118 2.0

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Bageri

3 900 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:40 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:16 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 Rks Full 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:08 Vetura , Prishtinë

Reno laguna 1.9

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:07 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:48 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODELI COSMO RKS 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:47 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:15 Vetura , Gjilan

Shitet kombi t2 kamper

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.3cdti 2008 rks 2muj

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:55 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi 2018 pa dogan

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0TDI 2011 RKS

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0tdi 2014 me dogan rks 1vit

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 Vetura , Prishtinë

Fiat doblo 1.9jtd 2003 rks

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione