Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet kombi - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 3355
Ford , 370
Opel , 357
Renault , 283
Fiat , 274
Peugeot , 224
Citroën , 167
Nissan , 67
Hyundai , 59
Audi , 53
BMW , 44
Mitsubishi , 26
Kia , 19
Acura , 19
Toyota , 12
Mazda , 8
Seat , 8
Chrysler , 7
Škoda , 7
Isuzu , 6
Jeep , 6
Volvo , 5
Honda , 5
Rover , 4
Alpina , 4
Smart , 4
Aixam , 4
GMC , 4
Dacia , 3
Suzuki , 2
Pontiac , 2
MG , 2
Daihatsu , 2
KTM , 2
MINI , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Talbot , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
NSU , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Corvette , 1
Lancia , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet kombi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet kombi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:32 Vetura , Prishtinë

Fiat Doblo Maxi 1.6d Multijet 16v

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:23 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 21:22 Vetura , Therandë

T4 - D- 1996 SHITET OSE NDËRROHET ME LOPË ME VIÇ OSE ME VIÇA

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 19:17 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Kombi Mercedes Benz vito..2.2.i sapo ardhur ��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:17 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet .Kombi -Mercedes-Vito.+38343884215

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 19:12 Vetura , Therandë

Toyota 4Runner

4 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:02 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF7 1.6TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:12 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi automatik me klim me RKS VITI P. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:12 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 316 cdi me prokolic mrapa 4.5 metra i gjat

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi maksi me klim me dogan pagune

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:58 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:52 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:28 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen jumper 2.2 hdi pa dogan 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

Shitet sprinter 316cdi pa dogan frigo 2005 klim -20

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:20 Vetura , Prishtinë

Shitet vw t5 1.9 tdi me dogan pagume Klim 2006 maxi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:57 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Golf 6+ (plus) 2.0Tdi 2009 rks 07/23

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes C220d 2016 AMG Rks 049650222

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Vetura , Fushë Kosovë

lt vito 113 cdi viti i prodhimit 2013 i ardhur nga ZVICRRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:21 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 2.0 tdi me klim i po sa ardhur nga Zvicrra

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi me klim i ardhur nga Zvicrra viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:21 Vetura , Fushë Kosovë

lt crafter 2.5 tdi me prokolic me hibebin i ardhur CH

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:59 Vetura , Gjakovë

Shitet VW T4

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 03:25 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:03 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 01:03 Vetura , Gjilan

SHITET KOMBI AMBULANCA RKS

6 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:13 Vetura , Gjakovë

Nissan navara

550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:37 Vetura , Therandë

RANGE ROVER EVOQUE 2.2D SUPER GJENDJE

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:33 Vetura , Mitrovicë

renault MEGANE (model 2014)

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:10 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Kombi Mercedes.➡️i sapo ardhur nga ��������

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:06 Vetura , Prishtinë

SHITET KOMBI T4 2.5TDI NR 044650648

3 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:28 Vetura , Prishtinë

Shitet kamjoneta 2.2 cdi pa dogan 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:21 Vetura , Prishtinë

Kombi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:10 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen jumpy 2.0 hdi me dogan maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:23 Vetura , Mitrovicë

Shitet Mercedes Vito 2.2 6 shpejtsi Transporter me 3 ulse

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:08 Vetura , Prizren

Shitet ulsa per kombi

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:08 Vetura , Gjilan

Shitet kombi t2 kamper

3 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:37 Vetura , Lipjan

Shitet kombi

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:30 Vetura , Vushtrri

Kombi T4, 2.5 TDI

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 07:17 Vetura , Vushtrri

T4 kombi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Seat Leon 2017 1.6 Dizel

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 15:29 Vetura , Ferizaj

Ww t5 maksi 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 13:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Kombi Fave 2

800 EUR Price Reduced

31 Maj 10:19 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:19 Vetura , Prishtinë

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅��

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 00:24 Vetura , Viti

Ww t5 maksi2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Maj 22:25 Vetura , Gjilan

Shitet Kombi t4 2.5 TDI 2001

2 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 22:25 Vetura , Malishevë

VW t4 1.9 TDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 22:15 Vetura , Skenderaj

Kombi t4

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 21:22 Vetura , Malishevë

Blejm vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet kombi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione