Shitet pikapi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Citroën , 246
Opel , 245
Peugeot , 210
Renault , 187
Fiat , 168
Ford , 150
Seat , 88
Nissan , 10
Škoda , 9
BMW , 4
Dacia , 4
Acura , 3
Cadillac , 3
Kia , 3
Piaggio , 3
MINI , 2
Artega , 1
Audi , 1
Chevrolet , 1
Morgan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet pikapi,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet pikapi Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:14 ,

E220 rķs manual shitet ndrrohet

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:24 ,

Citroen Berlingo Maxxi 1.6HDI Pa dogan Me Klim

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:19 ,

Peugeot Bipper 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:15 ,

Pikap Citroen Berlingo

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:09 ,

Shitet pikap

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:49 ,

VW Caddy 1.6TDI me Klimei posa ardhur viti 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 ,

Shitet Ford Transit Connec 2010 Pa dogan

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

SHITET pikapi

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 ,

Caddy 2.0

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

Shitet fiati

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:42 ,

Peugeot Bipper 1.4 HDI RKS

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:38 ,

Shitet ose Ndrrohet Pikapi “SEAT”

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:06 ,

Shitet ose ndrrohet caddy 1.9 sdi

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:12 ,

Shitet pikapi

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:10 ,

Shitet opel combo 1.7 motorr japan

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:59 ,

Shitet pikapi ngjendje shum tmir

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 20:59 ,

Shitet pikapi viti 2008 disell 1.3 rks i skaduar

Histora e veturës

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 18:48 ,

Pikap Caddy 1.9

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 15:06 ,

Ford 1.8

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 14:46 ,

Shitet ose ndrrohet pikapi caddy 1.9 sdi

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 12:40 ,

FORD CONEKT 1.8 DIZELL 2004 PA DOGAN -CH

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:15 ,

Shitet Fordi

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Qer 19:18 ,

U shit flm ✌������

Histora e veturës

670 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 16:11 ,

Shitet ford conect trasit 1.8disel me dogan 2007

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Qer 12:39 ,

Shitet Renault Clio Picup 1.5 DCI Pikap

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 12:39 ,

Renault

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Qer 22:03 ,

shitet pikapi ose ndrrohet

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 20:41 ,

Pikapi Shitet

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 15:43 ,

Shitet pikap citroen berlingo 1,6

Histora e veturës

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Qer 19:52 ,

Shitet Pikapi Ford dizell 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 15:07 ,

Shitet 1.6 dizell 2011

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 19:13 ,

shitet ndrrohet shkoda fabia

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 20:36 ,

Pikapi fort tranzit

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 20:36 ,

Boj ndrrim me vetur

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 18:47 ,

Pikap Renault kango 1.9 dizell n gjendje shum tmir

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 00:10 ,

Pikap ne gjendje shum tmir - fiat doblo 1.9

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 19:12 ,

Cedy

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 16:51 ,

Peguet Partner

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 10:02 ,

Pikap cady 1.9 sdi

Histora e veturës

11 111 111 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:54 ,

Pikap cady 1.9 sdi

Histora e veturës

111 111 111 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:49 ,

Shitet Pikap Opel Combo

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 23:32 ,

Shitet Ford pikap

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 23:14 ,

1.8 dizell 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:59 ,

Shes Pezho Partner 1.6 Dizel - Rks 2006

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 22:08 ,

Shitet pikap opel combo

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 21:50 ,

Shitet pikapi

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet pikapi | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione