Suzuki samuraj | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Suzuki , 18
Nissan , 1
Renault , 1
12 Jan 20:48 ,

Suzuki samuraj 2.0 me rks

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 09:06 ,

Suzuki samuraj

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Maj 18:15 ,

Ushit flm merrijep

Viti: 1982
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 12:46 ,

Shitet suzuki samuraj

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 15:38 ,

Gjip Suzuki Samuraj

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 13:34 ,

Shitet Suzuki Samuraj 1.4 benzin

2 450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 20:32 ,

SHES SUZUKI SJ1.3

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Qer 23:41 ,

Nissan Almera

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Mar 14:30 ,

Suzuki Samuraj

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Mar 21:11 ,

Shes ose ndrroj renaultin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 16:42 ,

Suzuki samuraj sj

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Mar 10:59 ,

Shes gjipin suzuki samuraj ngjendje shume tmir

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Mar 13:45 ,

suzuki samuraj 1,3

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 14:40 ,

suzuki

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 18:58 ,

Suzuki Samuraj -89

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 14:57 ,

Suzuki SJ Samurai 4x4-1991

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Maj 22:16 ,

suzuki samuraj

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 23:19 ,

Suzuki SJ Samurai -89

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Shk 13:30 ,

Shitet suzuki samuraj 1.3 benzin plin qmimi 1800

1 800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 10:44 ,

Suzuki SJ Samuraj rks 1 vit tip top -85

1 550 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim