T1 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Dje 14:12 ,

Kombi

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 09:28 ,

T5 VW Transporter 1.9 TDI me dogan te paguar

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:53 ,

Shitet Vetura

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 16:11 ,

Fellga per MERCEDES .VW PASAT Golf etj.urgjend

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 12:09 ,

VW T1

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 09:38 ,

U SHIT

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 12:07 ,

Shes Kombii T1

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 10:34 ,

Shitet Opel Omega

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 10:54 ,

Shes Kombi T1 1972

9 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Shk 19:09 ,

Golf 3 1.9

2 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 01:43 ,

vw t1

4 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 10:16 ,

VW Golf relly


Kërkime të ngjashme

T125 T1

Në fillim