Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T5 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 2570
Opel , 117
Audi , 59
BMW , 50
Peugeot , 35
Citroën , 25
Ford , 25
Renault , 23
Seat , 16
Fiat , 11
Kia , 8
Škoda , 7
Nissan , 6
Acura , 5
Chrysler , 5
Dodge , 5
Honda , 4
Jaguar , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
Volvo , 2
Alpina , 1
Daewoo , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Saab , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:29
Linku:
Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Dupell kabin 2.5 tdi - Rks - viti 2004 me Klim

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG EDITION I DOGANUAR

23 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

14 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

BMW 535 D LUXORY AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C220 CDI AMG LINE 9G 151.000KM I DOGANUAR 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:15 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 160.000 KM I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:38 Vetura , Prishtinë

Shitet korpa me dogan pagune 20m

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:29 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sedan automatik me dogane

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI viti 2005 klima ��

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 2.0 SDI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:26 Vetura , Prishtinë

Opel Combo 1.7 DTI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:25 Vetura , Prishtinë

Opel Combo 1.7 DTI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:55 Vetura , Fushë Kosovë

Lt caddy 1.6 tdi me klim i po sa ardhur viti prodhimit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 Vetura , Fushë Kosovë

Lt viti 111 cdi i po sa ardhur nga Zvicrra viti p. 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:46 Vetura , Besianë

T5 me 8 ULSE (Vetem 5 ne librez) 1.9 TDI viti 2007 ‘i dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 Vetura , Drenas

Shes T5 2.5

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:26 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ME DOGAN TVSH 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 Vetura , Prishtinë

Peugeot Boxer 2.2 HDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:22 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato 2.3 JTD Hebebin Maxi Klim �������� 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:22 Vetura , Prishtinë

Citroen Jumper 2.2 HDI �������� 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:45 Vetura , Besianë

Kombi t5 Tdi 2.5

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:43 Vetura , Prishtinë

VW T5 1.9 TDI ��������

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI 2007 ME DOGAN D KABIN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Prishtinë

Kombi T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 Vetura , Vushtrri

BMW 530d (Dizell) / AUTOMATIK / Pa DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:22 Vetura , Prishtinë

T5 Friz

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:11 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.9 diesel SDI Pa Dogan.

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Vetura , Prishtinë

T5 i posa ardhur qe 3.dite.me klim

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:29 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Dupell kabin 2.5 tdi - Rks - viti 2004 me Klim

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:59 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI 2004 IME KLIM SAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

Shitet Crafter kamjonet 2.5 tdi me dogan viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

Shitet sprinter 316cdi pa dogan frigo 2005 klim -20

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:32 Vetura , Prishtinë

Shitet kamjoneta 2.2 cdi pa dogan 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:32 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen jumpy 2.0 hdi me dogan maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:32 Vetura , Prishtinë

Shitet t4 2.5 tdi klim dogan viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 Vetura , Pejë

VW Caddy - RKS ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:17 Vetura , Vushtrri

VW T5 Frigo

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:50 Vetura , Drenas

Shitet t5 2.5 tdi maxi mw klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:39 Vetura , Drenas

Shes t5 1.9 tdi me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:57 Vetura , Mitrovicë

vw t-5 1.9 tdi viti 2005 veq me dogan paguar

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Vetura , Gjilan

Audi A3

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:21 Vetura , Prishtinë

T5 Friz

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:17 Vetura , Besianë

T5 Friz

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:26 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:13 Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.4 TSI BlueMotion viti 2014 RKS

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 2.5 TDI MAXI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • T5 në kategorinë Makina
  • T5 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • T5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6
  • T5 në kategorinë Vetura | Toyota | Camry
  • t5 në kategorinë Vetura | Volvo | 850
  • T5 në kategorinë Vetura | Suzuki
  • T5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5 Caravelle | T5
  • T5 në kategorinë Vetura | Chevrolet
  • t5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T2
  • T5 në kategorinë Objekte të huaja

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione