Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TRAKTOR 539 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 6
Audi , 5
Opel , 4
Ford , 3
Zastava , 2
Škoda , 2
Fiat , 2
Acura , 1
Volvo , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe TRAKTOR 539,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj TRAKTOR 539 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Qer 19:50 ,

Golf 2 1.6 turbo dizel

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 12:40 ,

Mercedes-benz 250Disel

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 18:34 ,

Mercedes-benz c220 disel

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 10:08 ,

Bmw e39 525 disel Mpaket look

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Mar 23:16 ,

Golf 2 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 00:03 ,

Mercedes 200D disel

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 18:23 ,

Golf 2 1.6 turbo disel 1991

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 14:59 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 16:37 ,

VW Touran TDI 7 Ulese Ndrrim me Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 23:56 ,

Seat ndrrim me traktor

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 21:39 ,

Ndrrohet kombi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Gush 21:30 ,

Ndrrohet kombi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Korr 19:42 ,

Traktor

3 850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Maj 07:59 ,

Traktor Imt 539

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 23:01 ,

Fiat ducato

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 18:20 ,

Traktor fergusan 539

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Shk 11:39 ,

MERCEDES VITO 109 2.2CDI UU SHITT FLMMM

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 21:46 ,

Traktor fergusan 539

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 20:55 ,

Shiten ndrrohen

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 22:02 ,

Shiten ndrrohen

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 12:38 ,

Traktor fergusan 539

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Jan 17:56 ,

Traktor fergusan 539

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 12:27 ,

Traktor fergusan 539

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Jan 19:43 ,

Kabin

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 12:18 ,

Traktor fergusan 539

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Dhj 22:28 ,

Traktor Ferguson 539

5 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Dhj 07:40 ,

Shiten skelet ndrrohen

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 20:23 ,

Shiten skelet ndrrohen me vetura traktora

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 13:56 ,

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 08:26 ,

Passat 1.9 Tdi 4 Motion 2001 Regjistrim 7 Muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 20:20 ,

Shiten ndrriohen

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 17:30 ,

Traktor

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 17:26 ,

Traktor

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Nën 17:18 ,

Shiten ndrrohen skelet

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 18:12 ,

Shitet ndrrohen

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 16:34 ,

Traktor

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 08:23 ,

Shiten ndrrohen

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 13:01 ,

Shiten ndrrohen

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Tet 06:27 ,

Shiten skelet shum pak te perdorta bejm ndrrim

3 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 17:32 ,

Shiten skelet ne gjendje mir

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 12:33 ,

Shiten skelet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 23:42 ,

U SHIT FLM KOMBI VW T5 1.9 TDI viti 2006 me KLIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 07:45 ,

U SHIT FLM GOLF 5 1.9 TDI viti 2005 RKS 10 muaj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 13:30 ,

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Gush 16:14 ,

Mercedes Benz E Class Avantgarde

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 22:39 ,

U SHIT FLM Golf 5 1.9 TDI Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 22:01 ,

traktor

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj TRAKTOR 539 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione